Українська діаспора передала подарунки дітям військових у Львові

16:00 27 січня 2017 р.

Подарунки отримають також хлопці та дівчата, яких бойові дії змусили покинути рідні домівки, й родини яких перебувають нині в складних життєвих умовах.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 27 січня, що Спілка української молоді, яка вже три роки поспіль організовує доброчинну акцію «Теплом зігріємо серця» у Канаді, Австралії, США, Німеччині, Естонії та Великій Британії, зібрала та передали цього року дітям українських військових понад 1800 дарунків. Представництво Спілки української молоді в Україні зобов’язалося доставити ці гостинці маленьким адресатам у різні куточки нашої країни.

Зокрема, незабаром подарунки від ровесників із діаспори отримають діти та молодь в Калуші, Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Хмельницькому, Новоайдарі, Краматорську, Дніпрі та Києві. Комендант акції, голова крайової управи СУМ в Україні Юрій Іляш, розповіла: «Ця акція є свідченням того, що українці світу підтримують свій батьківський край, живуть його турботами та дієво допомагають родинам тих, хто сьогодні стоїть в обороні незалежності та територіальної цілісності нашої держави».

Крім дітей військовиків, дарунки отримають також хлопці та дівчата, яких бойові дії змусили покинути рідні домівки, та родини яких перебувають нині в складних життєвих умовах. Юрій Іляш запевнила: «Кожен пакунок СУМівці збирали з любов’ю, орієнтуючись на конкретні потреби тієї чи іншої дитини. У подарункові наплічники юнаки з діаспори клали взуття, одяг, канцелярське приладдя, солодощі, іграшки». 

Більшість гостинців доповнено вітальними листівками, які виготовили та підписали учасники акції. Організатори акції запевнили: «Звісно, що ми не можемо охопити цим доброчинним марафоном дітей усіх українських військових. Але подарувати тепло своїх сердець хоча б частині з них – це в наших  силах».

Про це повідомили сьогодні, 27 січня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

12:56 24 січня 2021 р.

Львів'яни підтримали петицію про стерилізацію котів і кішок за кошти бюджету

Львів'яни підтримали петицію про надання субсидій приватним ветеринарним клінікам на стерилізацію безпритульних котів. Вона набрали більше голосів, ніж потрібно для її рзгляду у міській раді - 527 з 500 необхідних.

Рубрика: Ситуації

11:14 24 січня 2021 р.

У Жидачівському районі пішли під лід двоє чоловіків

У суботу, 23 січня, до Жидачівського ВП надійшло повідомлення про те, що близько 13:15 на озері в селі Іванівці Жидачівського району Львівської області провалились під лід два рибалки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу