Україна зможе перейти в контрнаступ у 2025 році

09:18 22 лютого 2024 р.

Фото до новини

Україна, якщо матиме достатню підтримку партнерів і продовжить тримати оборону цього року, зможе перейти в контрнаступ у 2025 році.

Про це у розмові з журналістами The Wall Street Journal заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов, пише DailyLviv.com з посиланням на сайт ГУР.

За його словами, після виходу українських сил з Авдіївки ситуація на фронті залишається складною, однак у ворога також є проблеми - росіяни витрачають більше боєприпасів, ніж можуть виготовити, а більшість поставлених торік у війська танків є старими.

Читайте також: Федоров оголосив полювання на російські кораблі (відео)

Буданов додав, що російська професійна армія була значною мірою знищена в перший рік вторгнення, і тепер ворог кидає в бій непідготовлених призовників.

“Повна окупація Донецької та Луганської областей залишається пріоритетною метою російських військ у 2024 році, але досягти її вони навряд чи зможуть. У них не вистачить сил”, - вважає начальник ГУР.

Коментуючи подальше виснаження РФ та підготовку до контрудару по ослабленій Росії у 2025 році, Буданов наголосив на важливості подальшої підтримки України державами-партнерами.

Читайте також: Іран передав Росії балістичні ракети з дальністю до 700 км, - Reuters

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів