Україна перейде в ніч на 28 жовтня на «зимовий» час

12:00 26 жовтня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Переведення годинників регламентується постановою Кабміну №509 «Про порядок обчислення часу на території України» від 13 травня 1996 року.

У прес-службі Львівської ОДА повідомили в п’ятницю: «У ніч на неділю, 28 жовтня, Україна перейде на «зимовий» час. О четвертій ранку стрілки годинників слід перевести на одну годину назад. Переведення годинників регламентується постановою Кабміну №509 «Про порядок обчислення часу на території України» від 13 травня 1996 року».

«Запровадити на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о третій годині на одну годину вперед і в останню неділю жовтня о четвертій годині на одну годину назад», – йдеться у документі.

dailylviv.com

До теми

20:53 14 червня 2021 р.

Оголошено переможця на посаду голови Львівської митниці

Державна митна служба оприлюднила результати конкурсів на посади керівників 14 регіональних митниць, які були оголошені у квітні цього року. Переможців обирали за результатами тестування та співбесіди. Переможцем на посаду начальника Львівської митниці визначено мешканця Києва Іллю Ніжнікова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу