Учасники рейдів у Львові зафіксували 32 випадки продажу алкоголю вночі

14:45 27 квітня 2018 р.


Фото: Світлина з архіву

У міськраді запевнили: «Таємними клієнтами було зафіксовано 32 випадки у найкритичніших торгівельних точках продажу алкогольних і слабоалкогольних напоїв».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю: «Директор департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич прозвітувала 27 квітня на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради про виконання протокольного доручення виконавчого комітету Львівської міської ради «Прошу щоденно скеровувати листи до Галицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області про виявлені факти порушень правил торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом. Доповісти виконавчому комітету про результат реагування» від 13 квітня 2018 року».

Ірина Кулинич зазначила: «На виконання доручення виконавчого комітету з 13 квітня щоденно були проведені рейди громадськими активістами, районними адміністраціями, комунальним підприємством «Муніципальна варта» та представниками громадських організацій. Таємними клієнтами було зафіксовано 32 випадки у найкритичніших торгівельних точках продажу алкогольних і слабоалкогольних напоїв. Під час рейдів було складено 28 протоколів. Абсолютно всі ці зафіксовані випадки були скеровані у відділи поліції».

Директор департаменту економічного розвитку ЛМР розповіла також: У понеділок, 23 квітня, було підписано закон України про те, що органи місцевого самоврядування уже в законному порядку мають право обмежити на своїх територіях продаж алкогольних і слабоалкогольних напоїв саме в роздрібній мережі. Тому зараз ведеться дуже активна робота із виявом цього правопорушення».

Ірина Кулинич доповнила: «Насправді, у дуже багатьох магазинах, які собі дозволяли вночі порушувати цю норму, з’явилися оголошення про те, що після 22:00 вони не торгують алкогольними напоями. І навіть таке оголошення вони дублюють англійською мовою для відвідувачів з інших країн».

Директор департаменту економічного розвитку ЛМР повідомила також: «На попередні порушення адмінкомісія могла накласти штрафи тільки в сумі 1700 гривень, а зараз, працюючи спільно із фіскальною службою, ми плануємо підвищити суму штрафних санкцій до 6800 гривень. Зараз мінімальний штраф може бути від 170 до 1700 гривень».

Ірина Кулинич поінформувала також: «Що ж до протоколів, то їх складають не на самого підприємця, а на продавця, який працює у цього підприємця і, відповідно, ми скеровуємо ці протоколи на адмінкомісію, яка і визначає суму штрафу. З 13 квітня таємними агентами зафіксовано найбільше порушень у Франківському районі».

Директор департаменту економічного розвитку ЛМР запевнила: «Я вважаю, що це нововведення є дуже доречним, адже ми з 2009 року у Львові кілька раз виносили таке рішення і кілька раз нам його скасовували. І антимонопольним комітетом, і органами прокуратури, і судами вони були скасовані».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу