Учасники громадського слухання у Львові вимагали дотримання екологічних норм

20:40 25 січня 2019 р.


Фото: varta1.com.ua

У п’ятницю, 25 січня, в актовій залі Личаківської районної адміністрації відбулися бурхливі громадські слухання щодо будівництва механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів.

Про це повідомили на порталі оперативних новин «Varta1», де також розповіли: «Наміри міської влади Львова збудувати «стражденний» сміттєпереробний комплекс на території очисних споруд «Львівводоканалу» на вулиці Пластовій знову й знову наштовхується на опір з боку мешканців прилеглого мікрорайону Кривчиці.  Цю громаду, як і громади сусідніх мікрорайонів та сіл, турбує питання дотримання усіх необхідних екологічних норм не стільки під час будівництва заводу, як після запуску його в експлуатацію. Відтак, люди виступають категорично проти постання сміттєпереробної структури поблизу їхніх осель».

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу