Учасники війни й родини Героїв Небесної сотні отримають 433,4 тисячі

14:15 21 червня 2017 р.

З обласного бюджету спрямовано на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної сотні 433,4 тисячі гривень.

Про це повідомили сьогодні, 21 червня, у Львівській облдержадміністрації, де також поінформували: «Ці кошти дозволять виплатити одноразову адресну допомогу 61 воїну з числа демобілізованих із зони АТО (по три тисячі гривень) та щомісячні соціальні виплати 88 дітям загиблих (померлих) учасників АТО та Героїв Небесної Сотні (по 2,5 тисячі гривень). На встановлення пам'ятного знаку на могилі загиблого під час АТО скеровано 32 тисячі гривень».

«Із початку року з обласного бюджету на виплату одноразової допомоги демобілізованим із зони АТО спрямовано один мільйон 686 тисячі гривень, щомісячної соціальної виплати дітям загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції та Героїв Небесної Сотні – три мільйони 127,1 тисячі гривень, встановлення пам'ятних знаків на могилах загиблих під час АТО – 159,9 тисячі гривень», – повідомили також сьогодні, 21 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

20:17 18 вересня 2020 р.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів

Масштабні катастрофічні пожежі на десятки гектарів у більшості випадків починаються із приватних обійсть. І хоча експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій швидко і точно визначають, де саме виникло загоряння, притягти до відповідальності вдається далеко не кожного палія.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу