Учасникам міжнародних навчань «Фіарлес Гардіан» готують кухарі зі Львова

11:10 22 червня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Для приготування їжі на Яворівському полігоні запросили кухарів з закладів громадського харчування Львова, які мають неабиякий досвід.

Військовослужбовці зведеного загону від Східного Східного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України, які беруть участь у спільних навчаннях «Фіарлес Гардіан – 2015» на Яворівському полігоні, поділились першими враженнями. Кожен ранок починається для них із достатньо виснажливої фізичної зарядки на протязі 1,5 години.

Бійці щодня пробігають не менше чотирьох кілометрів, а вправи направлені на підвищення витривалості. В одному строю з гвардійцями тренуються і американські військовослужбовці.

Якість харчування приємно вразила харків’ян. Для приготування їжі запросили кухарів з закладів громадського харчування Львова, які мають неабиякий досвід.

До того ж ураховуються побажання гвардійців щодо складу меню. Додатковим бонусом являється практично необмежена кількість овочів та фруктів.

На заняттях присутні перекладачі, але і без їхньої присутності язиковий бар’єр в спілкуванні між військовими України та США навряд чи виникнув би. Адже у всіх є базові знання англійської мови і при повсякденному спілкуванні дуже швидко згадуєш трохи підзабуте.

Дещо здивувало гвардійців застосування у програмі навчання художніх фільмів, наприклад «Спасти рядового Райана». Але в цьому випадку перегляд не для розваги, а для навчання.

Керівники занять вказують на плюси та мінуси тактики дій військовослужбовців в художній стрічці, загалом обговорюють різноманітні ситуації. Попереду ще багато часу для отримання корисних знань і ми цілком готові для плідної співпраці з американськими військовими.

Про це повідомили сьогодні, 22 червня, в прес-службі Національної гвардії України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу