Учасникам міжнародних навчань «Фіарлес Гардіан» готують кухарі зі Львова

11:10 22 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Для приготування їжі на Яворівському полігоні запросили кухарів з закладів громадського харчування Львова, які мають неабиякий досвід.

Військовослужбовці зведеного загону від Східного Східного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України, які беруть участь у спільних навчаннях «Фіарлес Гардіан – 2015» на Яворівському полігоні, поділились першими враженнями. Кожен ранок починається для них із достатньо виснажливої фізичної зарядки на протязі 1,5 години.

Бійці щодня пробігають не менше чотирьох кілометрів, а вправи направлені на підвищення витривалості. В одному строю з гвардійцями тренуються і американські військовослужбовці.

Якість харчування приємно вразила харків’ян. Для приготування їжі запросили кухарів з закладів громадського харчування Львова, які мають неабиякий досвід.

До того ж ураховуються побажання гвардійців щодо складу меню. Додатковим бонусом являється практично необмежена кількість овочів та фруктів.

На заняттях присутні перекладачі, але і без їхньої присутності язиковий бар’єр в спілкуванні між військовими України та США навряд чи виникнув би. Адже у всіх є базові знання англійської мови і при повсякденному спілкуванні дуже швидко згадуєш трохи підзабуте.

Дещо здивувало гвардійців застосування у програмі навчання художніх фільмів, наприклад «Спасти рядового Райана». Але в цьому випадку перегляд не для розваги, а для навчання.

Керівники занять вказують на плюси та мінуси тактики дій військовослужбовців в художній стрічці, загалом обговорюють різноманітні ситуації. Попереду ще багато часу для отримання корисних знань і ми цілком готові для плідної співпраці з американськими військовими.

Про це повідомили сьогодні, 22 червня, в прес-службі Національної гвардії України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:29 3 червня 2020 р.

Цвинтар без штучних квітів: село на Львівщині позбулося пластику

У селі Вільшаник Львівської області священник Української греко-католицької церкви домігся, аби з кладовища зникли усі штучні квіти та вінки. Тепер на могилах ростуть тільки живі рослини і приносять живі букети.

Рубрика: Ситуації

09:55 3 червня 2020 р.

Держпродспоживслужба Львівщини не називає порушників норм водопостачання

В офіційному повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області не перелічено 31 об'єкт централізованого водопостачання, де порушені вимоги санітарного законодавства.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу