Убиті через коронавірус норки почали підніматися з-під землі

18:58 26 листопада 2020 р.

У Данії виникла нова проблема через поспішне знищення тисяч норок: їх поховали у неглибоких ямах, і тепер вони стали з'являтися на поверхні.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Guardian.

"Через розкладання тіл можуть утворюватися гази. Це змушує все трохи розширюватися. Таким чином, в гіршому випадку норку виштовхує із землі", - пояснив офіційний представник національної поліції Томас Крістенсен.

Поліція регіону Західна Ютландія, де кілька тисяч норок були поховані на військовому полігоні, намагалася протистояти страшному явищу, насипаючи землю поверх трупів, які перебували в траншеї глибиною 1 метр.

"Це природний процес. На жаль, один метр грунту - це не просто метр грунту - все залежить від того, який це тип ґрунту. Проблема в тому, що піщаний грунт в Західній Ютландії занадто легкий. Тому нам довелося засипати зверху більше землі", - додав Крістенсен.

На додаток до широко поширеного занепокоєння, місцеві ЗМІ повідомили, що тварини, можливо, також були поховані занадто близько до озер і підземних вод, що викликало побоювання з приводу можливого забруднення грунту і джерел питної води.

Міністерство навколишнього середовища Данії заявило, що це явище було "тимчасовою проблемою, пов'язаною з процесом розкладання", додавши, що територія буде контролюватися 24 години на добу, поки не буде зведено огорожу, "щоб уникнути потенційних проблем для тварин і людей".

Данія, найбільший у світі експортер норкового хутра, оголосила на початку листопада, що вб'є понад 15 мільйонів норок після виявлення мутованого штаму коронавірусу, який міг поставити під загрозу ефективність майбутніх вакцин.

Через два тижні, в розпал політичної кризи, пов'язаної з законністю цього рішення, уряд прийшов до висновку, що загроза вакцинам для людини "дуже ймовірно усунена" за відсутності будь-яких інших випадків мутованої версії.

Згідно з останніми підрахунками, фермери, які вирощують норку, на даний момент вбили понад 10 мільйонів тварин.

dailylviv.com

До теми

10:12 27 січня 2021 р.

Поїзд Ужгород – Сянки скоротив маршрут

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту об’єктів інфраструктури на дільниці Сянки – Ужгород зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у цьому сполученні.

Рубрика: Ситуації

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу