У Золочеві навчаються підрозділи НГУ з охорони важливих державних об’єктів

17:15 2 листопада 2016 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

У Навчальному центрі Національної гвардії України розпочався в польових умовах другий етап навчань особового складу підрозділів спеціального призначення військових частин з охорони важливих державних об'єктів.

Про це повідомили сьогодні, 2 листопада, в прес-службі Національної гвардії України, де також конкретизували, що заняття з індивідуальної підготовки проводяться в Золочеві за напрямками вогневої тактичної та бойової підготовок. Причому до їх проведення залучено інструкторський склад, який пройшов необхідну фаховий вишкіл під час проведення спільних українсько-американських навчань «Фіарлес Гардіан - 2015». 

Начальник служби спеціальної підготовки та протидиверсійних заходів управління з охорони важливих державних об'єктів штабу ГУ НГУ, підполковник Сергій Давиденко, запевнив: «Військовослужбовці відповідально ставляться до навчального процесу. Розуміють важливість цих занять, що в подальшому посприяє покращенню рівня індивідуальної підготовки та надійності охорони та оборони важливих державних об'єктів країни». 

dailylviv.com

До теми

14:13 5 серпня 2021 р.

У Львові щоночі рятують взятих на смерть: починають на залізничному вокзалі (відео)

Два-три десятки людей-церковних активістів шукають і збирають безпритульних наркоманів та алкоголіків, пропонуючи їм знайти порятунок від залежностей у реабілітаційних центрах.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу