У Золочеві навчаються підрозділи НГУ з охорони важливих державних об’єктів

17:15 2 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Національної гвардії України

У Навчальному центрі Національної гвардії України розпочався в польових умовах другий етап навчань особового складу підрозділів спеціального призначення військових частин з охорони важливих державних об'єктів.

Про це повідомили сьогодні, 2 листопада, в прес-службі Національної гвардії України, де також конкретизували, що заняття з індивідуальної підготовки проводяться в Золочеві за напрямками вогневої тактичної та бойової підготовок. Причому до їх проведення залучено інструкторський склад, який пройшов необхідну фаховий вишкіл під час проведення спільних українсько-американських навчань «Фіарлес Гардіан - 2015». 

Начальник служби спеціальної підготовки та протидиверсійних заходів управління з охорони важливих державних об'єктів штабу ГУ НГУ, підполковник Сергій Давиденко, запевнив: «Військовослужбовці відповідально ставляться до навчального процесу. Розуміють важливість цих занять, що в подальшому посприяє покращенню рівня індивідуальної підготовки та надійності охорони та оборони важливих державних об'єктів країни». 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини