У Збройні Сили України призвали 500 офіцерів запасу

17:42 16 червня 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

У Збройні Сили України призвали 500 офіцерів запасу віком до 43 років за 37 військово-обліковими спеціальностями.

Про це повідомили в суботу, 16 червня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Всі призвані в Збройні Сили України 500 офіцерів запасу закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту не нижче бакалавра та раніше не проходили військову службу. З 15 червня 2018 року офіцерів направлено на курси перепідготовки та підвищення кваліфікації при вищих військових навчальних закладах і військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти».

«Мета призову офіцерів – набуття ними практичних навичок і умінь для збройного захисту Вітчизни, збільшення кількості військово-навчених осіб в запасі та підвищення рівня укомплектованості Збройних Сил України офіцерським складом. Після завершення підготовки передбачається призначення офіцерів на посади до небойових військових частин», – поінформували також у Міноборони.

«До участі в операції Об’єднаних сил призвані офіцери залучатись не будуть. Направлення до району операції Об’єднаних сил можливо лише у добровільному порядку після укладання ними контракту про проходження військової служби. На офіцерів, яких призвано, розповсюджується весь пакет соціальних пільг та гарантій військовослужбовців за контрактом. За ними зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форми власності», – повідомили також у Міноборони.

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу