У Залізничному районі Львова виконали дві третини запланованих ремонтних робіт

10:39 20 липня 2016 р.

  • 1


Фото: прес-служба Львівської міськради

На вулиці Ряшівській розпочали роботи з облаштування громадського простору.

«У Залізничному районі влаштовують громадський простір на вулиці Ряшівській, у планах – площа Сірка», – повідомили сьогодні, 20 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Як повідомили у Залізничній районній адміністрації, дві третини обсягу запланованих на цей рік робіт з капітального ремонту вже виконано. Ще тривають роботи за деякими адресами щодо влаштування нових хідників, дорожнього покриття.

Також розпочато роботи з облаштування громадського простору на вулиці Ряшівській. У планах – вулиця Сірка. Начальник відділу комунального господарства Залізничної районної адміністрації Святослав Костяка розповів:

«Зараз тривають роботи з облаштування нового дорожнього полотна та хідників на вулиці Виговського, 63. У серпні ці роботи будуть завершені. Також влаштовуємо нові хідники та дорожнє покриття у дворику на вулиці Виговського, 25.

На вулиці Ряшівській розпочали роботи з облаштування громадського простору. Будуть встановлені нові лавочки, урни, вимощені доріжки, частково оновимо дитячий майданчик, встановимо нове вуличне освітлення. До 20 серпня ці роботи мали б завершити.

Триває капітальний ремонт тротуару на вулиці Повітряній, згодом ділянка роботи буде продовжена аж до вулиці Роксоляни. Робимо ремонт дорожнього покриття на вулиці Кавказькій. Вже демонтували старе покриття, встановлюємо нові бордюри.

Від початку року ми вже виконали дві третини обсягу усіх запланованих робіт по бюджету розвитку, а це орієнтовно понад 14 мільйонів гривень. Ще цього року плануємо зробити сквер на вулиці Сірка. Проект передбачає фінансування у 2,5 мільйона гривень, у бюджеті передбачено менше, будемо очікувати, що у вересні, при перегляді бюджету, будуть спрямованні ще додаткові кошти. Проектно-кошторисна документація вже розроблена.

Будемо проводити тендер. Проект передбачає облаштування нового освітлення, доріжок, лавочок, часткове перепланування простору, додаткове озеленення. Загалом на роботи з капітального ремонту районна адміністрація цього року отримала з бюджету розвитку майже 23 мільйони гривень».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Анна

09:18 29 липня 2016 р.

Відповісти

Нові бордюри на Кавказькій ))))))))) не смішіть оде партацтво

До теми

12:27 25 травня 2020 р.

Рух транспорту на частині вул. Рудницького перекрито

Від сьогодні, 25 травня, і орієнтовно до 30 травня буде перекрито рух транспорту на частині вул. Рудницького, у зв’язку із проведенням робіт по заміні аварійної ділянки колектора.

Рубрика: Ситуації

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Усіх охочих зробити тест на антитіла до Covid-19 мер скерував у приватні лабораторії

Суд у Львові оголосив вирок підпалювачу автомобіля журналістки Радіо Свобода

На 105-ти ринках Львівщини склали акти щодо усунення недоліків

На ПП "Краківець" вилучили "Опель"

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу