У водоймах і на перехрестях Львова – надмір забруднюючих речовин

12:30 5 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління» провела в листопаді 767 замірів повітря та 440 аналізів води».

Про це повідомили сьогодні, 5 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Загалом обстежено сім перехресть мЛьвова та 10 водних об’єктів. У всіх обстежених водоймах і перехрестях виявили перевищення максимально разових гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин».

У міськраді також поінформували: «Працівники хімічної лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління» регулярно проводять вимірювання забруднення атмосферного повітря викидами від автотранспорту на перехрестях міста Львова із значним транспортним потоком. За листопад обстежено сім перехресть Львова й на всіх виявлено перевищення максимально разових гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин. З найбільш забрудненим повітрям виявилось перехрестя проспекту Чорновола й вулиці Хімічної, на якому спостерігалось перевищення вуглецю оксиду вдвічі, а азоту діоксину – в 1,8 раза».

На перехресті вулиць Городоцької й Наливайка спостерігалося перевищення вуглецю оксиду в 1,8 рази, азоту діоксину – в 1,6 рази. Найменш забрудненим виявилось перехрестя вулиць Січових Стрільців й Гнатюка», – повідомили також у міськраді.

«Результати аналізів, проведених хімічною лабораторією КП «Адміністративно-технічне управління» за листопад показали, що у всіх 10 обстежених водних об’єктах, які розташовані або ж беруть початок на території міста, виявлені перевищення гранично допустимих концентрацій. До прикладу, обстеження ставу на вулиці Хортицькій, 35 показало перевищення заліза (загального) у 2,5 рази, завислих речовин – у 4,6 рази та БСК5 – в 1,4 рази. А обстеження ставку у Стрийському парку показало перевищення аміаку (за азотом) в 3,6 рази, завислих речовин – у 3,2 рази, СПАР – в 1,2 рази та БСК5 – в 1,3 рази. Перевищення ГДК лише одного компоненту було  на озері на вулиці Винниця, 4», – поінформували також у міськраді.

«Перевищення гранично допустимих концентрацій зумовлені цвітінням водойм, загниванням рослинності, забруднення твердими побутовими відходами, використанням вод для миття автомобілів тощо», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:00 21 вересня 2021 р.

На Львівщині формують мережу підрозділів територіальної оборони

У Львівській облдержадміністрації відбулась нарада з питань розміщення підрозділів територіальної оборони (ТРО) у межах районів області, а також щодо організації та проведення осіннього призову на військову строкову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу