У центрі Львова хочуть будувати готель із підземним паркінгом

13:48 7 лютого 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На засіданні виконавчого комітету затвердили містобудівні умови та обмеження для проєктування готелю з підземним паркінгом на площі Міцкевича, 9.

Про це повідомили в п’ятницю, 7 лютого, у Львівській міськраді. Міський голова Андрій Садовий розповів: «Судові процеси по цьому об’єкту тривають вже понад 15 років. Власники мали почати будувати там готель вже дуже давно. Я би насправді дуже хотів, аби ця пляма, яка зараз є, де стоять смітники, була забудована. Я би дуже просив, аби зауваження з боку управління охорони історичного середовища були фахово опрацьовані управлінням архітектури, і ми отримали відповідне рішення та рекомендації».

Андрій Садовий також зазначив: «Я розумію, що по цьому проєкту будуть проводити міжнародний архітектурний конкурс і потрібно, аби він враховував усі зауваження і там дійсно з’явилась будівля, яка буде пам’яткою архітектури ХХІ століття. Тому що все-таки територія знаходиться у ареалі ЮНЕСКО і дуже важливо бути в синергії»

Начальник управління архітектури та урбаністики Антон Коломєйцев повідомив:
«Дійсно стоїть пустка у центрі міста, яка загороджена будівельними парканами. І є інвестори, які готові збудувати на цьому місті готель, який значно покращить туристичну інфраструктуру міста. Насправді це вже другі містобудівні умови та обмеження. Тому що раніше вже були видані містобудівні умови та обмеження, згідно з якими можна було в цьому місці будувати. У них була гранична висота 22,4 м, зараз гранична позначка, згідно з новими містобудівними умовами та обмеженнями, становить 25 м. Тобто це те незначне підняття висоти, завдяки якому можна буде зберегти поверховість, але встановити вентиляційне обладнання на даху. Адже проєктанти десь із самого початку неправильно задали цю відмітку».

Відтак, міський голова дав доручення профільним заступникам створити робочу групу, аби опрацювати робочий проєкт.

Як інформував «Щоденний Львів», на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили «рішення у сфері містобудування».

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу