У Центрі адмінпослуг у Львові намагаються уникнути черг

10:30 11 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді запевнили: «У ЦНАПі на вулиці Хвильового, 14а окремо приймають документи на біометричні паспорти та ІD- паспорти для дітей».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 11 липня: «Впродовж останніх місяців, у зв’язку з безвізовим режимом з ЄС, мешканці масово звертаються за виготовленням біометричних паспортів до Центрів надання адміністративних послуг Львова. Тому виникають ситуації, що офіси є дуже перевантажені відвідувачами. Відтак, у ЦНАПі на вулиці Хвильового, 14а зараз окремо приймають документи на виготовлення біометричних паспортів та ІD- паспортів для дітей».

Директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик запевнила: «Зараз розробляється ряд технічних заходів для того, щоби вивільнити частину місць для ІD-паспотрів, щоб дитина могла спокійно замовити свій паспорт вперше. Він є безкоштовний. Ми спробуємо це у Шевченківському районі, попрацюємо місяць і подивимось, яким буде попит». 

Чиновник також: розповіла: «Зараз ажіотаж з оформленням паспортів такий, бо перевищує технічні можливості робочих станцій, адже окрім попереднього запису є ще жива черга, і прийом документів та видача результатів адміністративних послуг здійснюється на цих же робочих станціях.

Валентина Бартошик додала: «Потреба є, ми її бачимо і аналізуємо, розуміємо, що повинні надавати однакові умови для всіх, але прошу людей врахувати, що зараз ажіотаж надзвичайно великий, і це по всіх структурах, по всіх ЦНАПах в Україні. Тому, якщо немає нагальної потреби, – почекайте, коли пройде період літніх відпусток».

Про це повідомили сьогодні, 11 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу