У центральній частині Львова негода пошкодила два дахи

15:25 17 серпня 2021 р.

Фото до новини

Три з одинадцяти повалених дерев впали на автомобілі.

За словами Олександра Одинця, директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, ранкова негода не мала значних наслідків. Повалені дерева вже розкрижовані і будуть вивезені, а на двох пошкоджених дахах працюють ремонтні бригади. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Якихось надзвичайних наслідків немає. В основному сильний вітер був у Франківському і Залізничному районах. На території районів було повалено 11 дерев і 15 великих гілок, три з яких впали на автомобілі. У парках повалено 18 дерев і багато гілок, цифри уточнюються. Усі дерева розкрижовані і їх прибирають.

Зафіксовано пошкодження двох дахів. Один на вул. Шота Руставелі, 36 - ЛКП «Княже місто» вже працює над відновленням. Другий на пр. Свободи у приватному будинку. Там також усувають пошкодження.

Значних підтоплень не зафіксовано. Був тимчасовий застій води на вул. Ряшівська-Городоцька.

Були перебої з електропостачанням. На мережах зовнішнього освітлення ЛКП «Львівсвітло» було три обриви і пошкоджена одна опора. Ремонтні бригади працюють. У великих комунальних підприємствах все добре, усі працюють у звичному режимі», - розповів Олександр Одинець.

Сильні дощі підтопили присадибні ділянки і повалили дерева на дороги. Де саме (ФОТО)

Ранковий буревій у Львові: у парку культури дерева впали на атракціон (фото)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів