У травні 2022 року пропав безвісти. З полону повертаються і двоє жителів Червоноградського району - Козицький

20:27 31 січня 2024 р.

Фото до новини

Додому з полону повертаються і двоє жителів Червоноградського району — Микола Ярема і Василь Велюра.

Про це повідомив начальник ЛОВА Максим Козицький, пише DailyLviv.com.

"Щойно підтвердили інформацію. Додому з полону повертаються і двоє жителів Червоноградського району!

Микола Ярема зі села Карів. На початку повномасштабного вторгнення пішов добровольцем у Великомостівську прикордонну частину. У травні 2022 року пропав безвісти. Пізніше рідних сповістили, що Микола у полоні.

Василь Велюра зі села Боянець. Чоловік був учасником бойових дій, а після 24 лютого 2022 року воював у лавах окремої механізованої бригади імені короля Данила. У полоні перебував з березня 2022 року",- зазначив Козицький.

Нагадаємо, сьогодні пресслужба ЛОВА повідомила, що з російського полону повертається троє захисників, які з 2022 року не бачили й не чули своїх рідних.

Називали прізвища лише трьох військовослужбовців:

Владислав Івахов з Яворова. Служив у 36 окремій бригаді морської піхоти. Захищав Маріуполь. Потрапив у полон у травні 2022 року.

Святослав Багрій з Жидачева. Начальник юридичного відділу, депутат Жидачівської міської ради. Учасник АТО. Коли почалася повномасштабна війна, пішов добровольцем у лави ЗСУ, служив у 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила. Потрапив у полон у березні 2022 року під Попасною.

Руслан Квас з Миколаєва Львівської області. Також служив у 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила. Потрапив у полон наприкінці березня 2022 року – поблизу Попасної.

Як повідомляв DailyLviv.com, 31 січня, з російського полону вдалося повернути понад дві сотні українських оборонців.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів