У суботу планують повернути гарячу воду на вулицю Наукову у Львові

13:50 30 вересня 2015 р.


Фото: antikor.com.ua

З 15 жовтня, в разі потреби, будуть вмикати опалення.

«Наприкінці серпня, у рамках реалізації проекту «Модернізація центрального теплопостачання м. Львова», який фінансує ЄБРР, розпочалися ремонтні роботи із заміни теплової мережі на вулиці Науковій. Сьогодні об’єкт відвідав міський голова Львова Андрій Садовий», – повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Як зазначив мер, ремонт повинні завершити до п’ятниці і вже в суботу розпочнуть відновлювати подачу гарячої води мешканцям вулиці Наукової. Андрій Садовий розповів:

«З 15 жовтня ми маємо готовність вмикати тепло для мешканців міста Львова. Якщо, звичайно, середньодобова температура буде відповідати критеріям. Цього року ми хочемо усі роботи провести до початку опалювального сезону.

Все йде по плану, щоб можна було автоматично ввійти в опалювальний сезон. Ця ділянка, де ми знаходимось, це 1600 метрів труби, яку ми міняємо. Це була одна з найаварійніших ділянок у Львові.

Ми прийняли рішення у співпраці з ЄБРР замінити трубу. Вартість робіт – 23 мільйони. Є підтримка самого банку.

До п’ятниці усі роботи будуть завершені і в суботу ми плануємо вже відновити гарячу воду для мешканців вулиці Наукової. Роботи ведуться якісно, вчасно, проблем жодних нема. В суботу люди повинні мати гарячу воду і з 15 жовтня, в разі потреби, будемо вмикати опалення».

Одним із пунктів проекту передбачено заміну застарілих магістральних мереж на вулицях Драгана й Луганській та на двох ділянках вулиці Наукової. На сьогодні роботи тривають на усіх відрізках. 

Перша ділянка магістральної мережі ДУ 700 довжиною 220 метрів – на вулиці Науковій від нової теплової камери TK-0603 до наявної TK-0606 в існуючому напрямку. Тут буде замінено 440 метрів труби.

Друга ділянка магістральної мережі ДУ 530довжиною 670 метрів – на вулиці Науковій від теплової камери TK-0606 до TK-0611 в існуючому напрямку. Тут буде замінено 1340 метрів труби.

Загально, на двох ділянках буде замінено 1780 метрів труби. Вартість робіт становить 23 мільйонів гривень

Ці ділянки тепломережі збудовано в 1973 році. Тут міська каналізаційна мережа, маючи незначну глибину залягання, не в змозі забезпечити дренаж. У зв'язку із зовнішньою корозією труб, на відрізках цих мереж частішали зупинки роботи, що потребувало ремонту для усунення аварійних поривів тепломереж.

За останній рік тут було вісім поривів. Обидві ділянки містять велику кількість камер із засувками, спускниками та компенсаторами, які потребували реконструкції (а в деяких випадках – нового будівництва) та нового обладнання, з огляду на їх застарілість, а також монтажу нових попередньо ізольованих труб. 

Наявні підземні трубопроводи на цих двох ділянках прокладені у збірних бетонних каналах 2500×1200 мм на ковзних опорах. Вони, зазвичай, розташовані під тротуарами, що полегшить організацію робіт без порушення автомобільного руху. Однак у деяких випадках можуть встановлюватись під проїзною частиною.  Заміна цих ділянок теплової мережі дасть можливість вирішити проблему підтоплення каналів і покращити їх дренаж та забезпечить надійне і стабільне теплопостачання.

Нагадаємо, ЛМКП «Львівтеплоенерго» подало запит до Європейського банку реконструкції та розвитку щодо надання кредиту на підтримку Програми пріоритетних інвестицій з енергоефективності інфраструктури ЦТ. Програму розроблено, зокрема, для заміни окремих ділянок застарілих мереж – магістральних трубопроводів, які мають стратегічне значення.

Підвищення якості й надійності теплоізоляції, а також зменшення діаметрів дозволить зменшити втрати тепла на відповідних ділянках. Згідно з Кредитною угодою та Договором гранту, які підписані 13 червня 2013р між ЛМКП «Львівтеплоенерго» та Європейським банком реконструкції та розвитку, ЛМКП «Львівтеплоенерго» отримує 20 млн. євро кредиту від ЄБРР і 10 мільйонів євро гранту від фонду Е5Р. Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Прогрес-92», Корпорація «Енергореурс-Інвест», ТзОВ «Енергоресурс-Монтаж». 

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу