У Рудному ледь не вчаділи матір з малолітньою донькою

12:17 25 березня 2024 р.

Фото до новини

Вчора, 24 березня, у приватному житловому будинку в Рудно сталось отруєння чадним газом.

Про це повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони Львівської міської ради, пише DailyLviv.com.

Чадним газом отруїлись 37-річна жінка та 7-річна дівчинка. Їх у стані середньої важкості доправили до лікарень. Аварійна бригада Львівської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» припинила подачу газу до будинку.

Читайте також: У Львові четверо людей госпіталізували через отруєння чадним газом

Загалом від початку 2024 року по місту зафіксували 14 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 40 людей, з них 14 – діти. Причинами цих отруєнь стало недотримання правил користування газовими приладами у побуті, порушення тяги через герметичні вікна та електровитяжки.

Фахівці вкотре наголошують, що основною вимогою для уникнення біди є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади опалення – через вікно, двері та вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові котли чи колонки, цей комин також має бути чистим. У жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з цих правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ.

Читайте також: У Підбірцях сім'я отруїлась чадним газом

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Газ вибухонебезпечний, і найменше порушення правил може призвести до трагедії – вибуху, пожежі, руйнування та отруєння. Під час усіх нещасних випадків, пов'язаних із використанням газу (вибух, пожежа, отруєння), слід зателефонувати в одну з міських служб: швидку допомогу – 103, пожежну – 101, газову – 104, поліцію – 102. Будь-яка з цих служб повідомить решту, і вони прибудуть на місце події.

Нагадаємо, торік на Львівщині сталась страшна трагедія – внаслідок отруєння чадним газом в приватному будинку загинули 5 осіб. Ще двох дітей з родини госпіталізовані у важкому стані.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів