У пункті видачі гуманітарної допомоги «Карітасу Львова» роздали близько чотирьох тонн речей

11:28 25 листопада 2015 р.


Фото: catholicnews.org.ua

На вулиці Лобачевського, 22 працюють у понеділок і четвер з 12.00 до 14.00.

«Уже півтори року при «Карітасі Львова» діє пункт видачі гуманітарної допомоги. Його відкрили у червні 2014 року, щоб надавати допомогу вимушеним переселенцям з Донецької та Луганської областей і АР Крим, а також інвалідам, багатодітним і малозабезпеченим сім’ям, сім’ям учасників АТО, пенсіонерам, безпритульним, всім, хто опинився у складних обставинах життя», – повідомили сьогодні, 25 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«За цей час було видано близько чотирьох тонни одягу, взуття, побутових речей. Послугами банку речей скористалось близько 500 осіб, з них майже 200 вимушених переселенців.

Найбільше було видано гуманітарної допомоги у червні цього року – 604 кілограми. В середньому, щомісяця до банку речей звертається понад 30 осіб. Найбільше звернулось у березні цього року – 49 осіб, з них – 32 вимушені переселенці.

Завідувач пункту видачі гуманітарної допомоги Ірина Рогова розповіла: «В основному речі приносять львів’яни. Вони можуть бути вживаними, але у доброму стані. Приносять жіночий, дитячий і чоловічий одяг, взуття, дитячі іграшки, книжки, посуд та інші побутові речі. Банку речей дарували також дитячі ліжечка, манежі, візочки. А ще Виноградівська фабрика передала партію нового одягу».

У пункті видачі гуманітарної допомоги весь одяг посортовано завдяки праці трьох волонтерів соціального служіння «Карітасу Львова» – пані Анни, пані Валентини, пана Ігоря. Втім, речі розходяться дуже швидко, тому є потреба у постійному поповненні.

Відвідувачка банку речей Вікторія, яка приїхала до Львова з Маріуполя, розповіла: «Про організацію «Карітас» Львова довідалась через Інтернет. Я маю двох маленьких дітей. Саме для них і обираю одяг у пункті видачі гуманітарної допомоги, бо на порозі вже зима. Я вважаю, що такий заклад дуже потрібний, адже дитячі речі дорогі, і, окрім харчування, мені доводиться платити ще за оренду житла». 

Пункт видачі гуманітарної допомоги, що розташований на вулиці Лобачевського, 22, працює у понеділок та четвер з 12.00 до 14.00. Для отримання речей з собою необхідно мати документи, що посвідчують особу, скерування від місцевого пароха. Працівники банку речей дякують всім за жертовність».

dailylviv.com

До теми

12:05 11 травня 2021 р.

Громадяни України активно виїжджають у країни ЄС

За останні три доби кордон України через пункти пропуску Західного регіонального управління Держприкордонслужби перетнуло понад 122 тис. осіб і майже 40 тис. транспортних засобів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу