У прийомних сім'ях на Львівщині виховується 136 дітей

15:02 9 грудня 2023 р.

Фото до новини

Прийомна сім'я – сім'я, яка добровільно взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомила Львівська обласна військова адміністрація, пише DailyLviv.com.

У Радехівській територіальній громаді Червоноградського району у функціонуючу прийомну сім’ю влаштували дитину, позбавлену батьківського піклування, яка навчалася та проживала в закладі інституційного догляду.

У цій прийомній сім’ї, яка створена у вересні 2023 року, вже виховувалося двоє сестер та брат дівчинки, яку довлаштували. Тож влаштування дитини дало можливість об’єднати рідних сестер та брата і від тепер діти проживають разом.

Читайте такожНа Стрийщині двом дівчатам-сиротам придбали квартири

Прийомна сім'я – сім'я, яка добровільно взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Загалом в області функціонує 44 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 300 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 74 прийомні сім’ї, в яких виховується 136 дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування.

Читайте також: П'ять своїх і 8 прийомних: сім'я з Кривого Рогу виховує дітей на Львівщині

Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання  дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, матеріальну та соціальну підтримку», – зазначив начальник Служби у справах дітей Львівської ОВА Володимир Лис.

Читайте також: Можна, я називатиму вас мама Леся: жінка виховує дітей сусідки, яка померла від ковіду

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів