У Польщі зачинили всі цвинтарі – уряд хоче допомогти підприємцям

17:15 31 жовтня 2020 р.

Прем’єр Матеуш Моравєцький анонсував допомогу продавцям, котрі зазнають збитків унаслідок закриття цвинтарів

Про це інформує Польське радіо.

З суботи до понеділка цвинтарі на території всієї Польщі зачинені. Це велика проблема для продавців квітів і свічок. Якщо свічки ще можна буде продати згодом, то продавці хризантем вже починають підраховувати збитки, - каже один з тих, хто працює поруч з Раковицьким цвинтарем у Кракові:

«Якщо хтось хоче продавати, то треба товар замовити у червні. Садівник має його посадити у квітні. Зараз усі лише отримують прибуток за свою річну працю. На жаль, товар оплачений, я ці гроші витратив».

Адміністратори цвинтарів не зауважили у п’ятницю ввечері якихось більших натовпів у краківських некрополях. Вони побоюються, натомість, більш інтенсивних відвідин після тимчасового закриття, - каже Патриція Цьвікла з Управління комунальних цвинтарів у Кракові:

«Гадаю, що здоровий глузд переважить і люди розпланують це собі на наступний тиждень. Натомість з вівторку буде нормальна обслуга. Закриття бюро обслуговування спричинене закриттям самих кладовищ до понеділка включно. Як правило, адміністративні будинки знаходяться на території цвинтарів».

Як повідомив Польському радіо речник уряду Пьотр Мюллєр, уряд завершує розробку принципів допомоги тим галузям, що постраждали внаслідок триденного закриття цвинтарів. Темі відшкодування продавцям, що працюють поруч з кладовищами, буде присвячене засідання Урядової групи кризового менеджменту.

Прем’єр Матеуш Моравєцький анонсував допомогу продавцям, котрі зазнають збитків унаслідок закриття цвинтарів. За його словами, у садівників і продавців викуплять квіти і рослини, що у цей час продавалися перед цвинтарями. «Ще раз прошу зрозуміти це непросте рішення, що ми його мусили прийняти з огляду на пандемію», - написав він у Фейсбуці.

dailylviv.com

До теми

15:29 3 грудня 2020 р.

Побачення у в'язниці: уряд змінив умови

Уряд змінив умови відвідування засуджених та осіб, узятих під варту, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України, а також надання таким особам побачень з родичами, адвокатами та іншими особам.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу