У Модричах на Львівщині виникло ще одне провалля

09:18 7 квітня 2018 р.

  • 0
  • 2457

Провалля в Модричах уже виникали й раніше
Фото: скріншот з «YouTube»

6 квітня в селі Модричі в Дрогобицькому районі виявили новоутворене ґрунтове провалля.

Про це повідомили сьогодні, 7 квітня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, де також розповіли, що розмір провалля – чотири на чотири метри. Його глибина – теж чотири метри. А виникло воно на відстані 400 метрів від автодороги Дрогобич-Трускавець, 500 метрів від будівель та 100 метрів від електричної опори.

Як інформував «ЩЛ», 2 листопада 2017 року головний інженер «Стебницького гірничо-хімічного підприємства «Полімінерал» повідомив департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, що в полі на території Модрицької сільської ради в Дрогобицькому районі утворилося карстове провалля орієнтовним розміром три на два метри та глибиною три метри.

Нагадаємо, що між сусідніми Трускавцем і Дрогобичем є значні підземні порожнини, утворені внаслідок активного видобутку калійних солей у 1970-80-х роках. Науковці і сейсмологи уже багато років попереджають про небезпеку обвалів цих порожнин, що можуть спровокувати локальні землетруси. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:45 22 квітня 2019 р.

«Львівсвітло» знесло опору освітлення

Спеціалісти комунального підприємства «Львівсвітло» обстежили опору освітлення торгового центру «Арсен» на вулиці Науковій.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 264

17:15 22 квітня 2019 р.

У Залізничному районі Львова отримуватимуть водопостачання з пониженим тиском

У зв'язку з ліквідацією аварії на магістральному водопроводі «Городок-Львів», водопостачання до Залізничного району буде здійснюватися у вівторок, 23 квітня, з дев’ятої години ранку до 24.00 з пониженим тиском.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 345