У міськраді затвердили зміни до бюджету Львова

11:45 22 листопада 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 22 листопада, на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення «Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2019 рік».

Про це повідомили у Львівській міськраді. Директор департаменту фінансової політики Олег Іщук доповів на засіданні виконавчого комітету ЛМР, що цим рішенням передбачено зміни до доходів міського бюджету і до розподілу видатків. Зокрема, додатково пропонуємо включити збільшення видатків для юридичного департаменту на 90 тисяч гривень для забезпечення оплати послуг нотаріуса, і на 600 тисяч гривень для забезпечення оплати витрат на виконання постанов судів, за рахунок зменшення видатків виконавчого комітету.

«Також пропонується перерозподіл видатків на соціальний захист, у сумі 400 тисяч гривень. Це – для збільшення видатків на поховання, одноразову матеріальну допомогу багатодітним сім’ям тощо», – поінформував також Олег Іщук.

Як інформував «ЩЛ», у четвер, 21 листопада, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2019 рік».

dailylviv.com

До теми

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецзв'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу