У міськраді затвердили зміни до бюджету Львова

12:48 4 квітня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 4 квітня, на засіданні сесії Львівської міської ради прийнято ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «За відповідну ухвалу проголосував 43 депутати. Як доповів, директор департаменту фінансової політики Олег Іщук, запропоновані зміни підтримані на засіданні комісії фінансів і планування бюджету».

Відповідно до розпоряджень Львівської ОДА щодо міжбюджетних трансфертів, для міського бюджету Львова збільшується обсяг субвенцій на суму 12550,2 тисячі гривень. Зокрема, за рахунок субвенцій із державного бюджету на підтримку осіб з особливими освітніми потребами на суму 6969,1 тисячі гривень збільшується на 2378,2 тисячі гривень обсяг субвенцій для закладів дошкільної освіти, а для закладів загальної середньої освіти – на 4590,9 тисяч гривень.

За рахунок субвенцій з обласного бюджету Львівської області на суму 5581,1 тисячі гривень на 918,7 тисячі гривень збільшується компенсація вартості наданих послуг з організації сімейного відпочинку поранених учасників АТО (ООС) (у тому числі поранених бійців-добровольців АТО) та членів їх сімей, батьків, дружин і дітей загиблих та померлих учасників АТО (ООС), Героїв Небесної Сотні. 22,9 тисячі гривень будуть скеровані на послуги зв'язку родинам Героїв Небесної Сотні. 1047,7 тисячі гривень будуть скеровані 2019 року на придбання на умовах співфінансування житла для учасників антитерористичної операції (ООС).

3591,9 тисячі гривень будуть скеровані на виконання інвестиційних проектів. Зокрема, на ремонтно-реставраційні роботи приміщень пам’ятки архітектури місцевого значення – колишніх келій костелу Казимира на вулиці Кривоноса – 750 тисяч гривень, на проведення електромереж кварталу індивідуальної забудови для учасників АТО в районі кільцевої дороги Винників – 1 344,9 тисячі гривень, а на будівництво водопроводу на вулиці Шкільній у Брюховичах – 1497 тисяч гривень. Крім того, ухвалено здійснити перерозподіл субвенції з державного бюджету на допомоги сім’ям з дітьми в сумі 3500,3 тисячі гривень.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу