У міськраді закликають львів’ян оновити дані в реєстрі

16:40 3 грудня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У понеділок, 3 грудня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР затвердили «Положення про реєстр територіальної громади Львова».

Про це повідомили в понеділок, 3 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також стверджують: «Це дозволить зменшити кількість документів, які містяни будуть подавати для отримання адміністративних послуг. Тож усіх запрошують звернутись в ЦНАП і оновити свої дані, щоб мати змогу в подальшому отримати необхідні послуги за спрощеною процедурою, та не приносити з собою щоразу нових пакетів документів».

Директор департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик пояснила: «Це дуже важливе рішення для міста, оскільки зараз органи реєстрації ведуть цей реєстр. На сьогодні там оновлено достатньо велику кількість інформації від мешканців, і якщо мешканці будуть активними і будуть поновлювати свої дані, наші соціальні служби, маючи доступ, зможуть отримувати необхідні дані, і мешканцю не потрібно буде приносити додаткові довідки – це буде відбуватись автоматично».

«Реєстр наповнюється, коли мешканець звертається, замовляє послугу, наприклад – реєстрацію місця проживання, подає пакет документів, який працівники ЦНАП вносять в реєстр. І уже наступного разу мешканцю не потрібно приносити жодних документів, лише паспорт», – зазначила Валентина Бартошик.

Директор департаменту адмінпослуг розповіла: «Ви приходите з відповідним пакетом документів у ЦНАП, реєструєтеся у терміналі керування чергою та подаєте необхідний пакет документів адміністратору. Адміністратор наповнює дані про вас, і при наступному візиті у ЦНАП необхідна довідка формується одразу і дуже швидко – тобто ви не носите щоразу той пакет документів з собою, оскільки з першого разу ви вже наповнили реєстр».

«Окрім довідок, за спрощеною процедурою зареєстровані мешканці зможуть отримувати матеріальну допомогу, нарахування субсидій та інші послуги, які надає ЦНАП. Щоб внести дані в реєстр – достатньо звернутися у ЦНАП», – поінформували також у ЛМР.

Валентина Бартошик запевнила: «Якщо ми говоримо про оформлення матеріальних допомог, про виплату субсидій – соціальні служби, маючи доступ до реєстру, отримують ці дані без додаткового звернення. Тому прохання до всіх – зверніться в ЦНАП і поновіть свої дані для того, щоб внести їх в реєстр територіальної громади. Це спростить вам життя, а також надасть можливість виконавчим органам надавати оперативну послугу».

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу