У міськраді закликають львів’ян оновити дані в реєстрі | Новини Львова

У міськраді закликають львів’ян оновити дані в реєстрі

16:40 3 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У понеділок, 3 грудня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР затвердили «Положення про реєстр територіальної громади Львова».

Про це повідомили в понеділок, 3 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також стверджують: «Це дозволить зменшити кількість документів, які містяни будуть подавати для отримання адміністративних послуг. Тож усіх запрошують звернутись в ЦНАП і оновити свої дані, щоб мати змогу в подальшому отримати необхідні послуги за спрощеною процедурою, та не приносити з собою щоразу нових пакетів документів».

Директор департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик пояснила: «Це дуже важливе рішення для міста, оскільки зараз органи реєстрації ведуть цей реєстр. На сьогодні там оновлено достатньо велику кількість інформації від мешканців, і якщо мешканці будуть активними і будуть поновлювати свої дані, наші соціальні служби, маючи доступ, зможуть отримувати необхідні дані, і мешканцю не потрібно буде приносити додаткові довідки – це буде відбуватись автоматично».

«Реєстр наповнюється, коли мешканець звертається, замовляє послугу, наприклад – реєстрацію місця проживання, подає пакет документів, який працівники ЦНАП вносять в реєстр. І уже наступного разу мешканцю не потрібно приносити жодних документів, лише паспорт», – зазначила Валентина Бартошик.

Директор департаменту адмінпослуг розповіла: «Ви приходите з відповідним пакетом документів у ЦНАП, реєструєтеся у терміналі керування чергою та подаєте необхідний пакет документів адміністратору. Адміністратор наповнює дані про вас, і при наступному візиті у ЦНАП необхідна довідка формується одразу і дуже швидко – тобто ви не носите щоразу той пакет документів з собою, оскільки з першого разу ви вже наповнили реєстр».

«Окрім довідок, за спрощеною процедурою зареєстровані мешканці зможуть отримувати матеріальну допомогу, нарахування субсидій та інші послуги, які надає ЦНАП. Щоб внести дані в реєстр – достатньо звернутися у ЦНАП», – поінформували також у ЛМР.

Валентина Бартошик запевнила: «Якщо ми говоримо про оформлення матеріальних допомог, про виплату субсидій – соціальні служби, маючи доступ до реєстру, отримують ці дані без додаткового звернення. Тому прохання до всіх – зверніться в ЦНАП і поновіть свої дані для того, щоб внести їх в реєстр територіальної громади. Це спростить вам життя, а також надасть можливість виконавчим органам надавати оперативну послугу».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:57 8 липня 2020 р.

Львів зняв усі карантинні обмеження для закладів громадського харчування, готелів, спортивних залів і фітнес-центрів

Вчора на позачерговому засіданні міської комісії ТЕБ і НС прийняли рішення щодо послаблення карантинних заходів, у зв’язку із покращенням епідситуації у місті. Так, за словами заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка, відсьогодні низка закладів зможе поновити свою роботу у повному обсязі.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Україна також хоче закупити ремдесивір у США

Росія окуповує Європу борщівником Сосновського

У Львові фестиваль LvivMozArt перенесли на вересень 2021 року

Мовним обмудсменом в Україні може стати львів'янин Святослав Літинський

На дорозі зі Стрия до Знам'янки водія Вольво оштрафували на 832 євро

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу