У міськраді порадили львів'янам подбати про запас води

16:28 4 березня 2020 р.

У зв’язку з переврізкою споживачів до новозбудованих водопроводів, у четвер, 5 березня, з 9.00 до 20.00 у Львові призупинять водопостачання до частини Личаківського району.

Про це повідомили в середу, 4 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що, зокрема, водопостачання будуть позбавлені вулиці Польова, Юнацька, Металістів, Бринського, Новознесенська, Помірки, Шатківського, Ковельська, Крайня, Тарнавка, Трависта, Гнатевича, Врізана, Черкаська, Васильченка, Бодянського, Пластова, Щоголева, Милятинська, Падури, Черника, Миргородська, Ігорева, Белзька, Петрусенко, Саковича, Молочна, Потелицька, Таращанська, Ковальська, Дніпрової Чайки, Ребета, Сушкевича, Радехівська, Перехід, Гамалії, Пинська, Теребовлянська, Горіхова, Корецька, Поворотна, Корейська, Зубрицького, Ратича, Механічна, Метлинського, Навої, Туркменська, Височана, Олійна, Галечко, Горіхова, Юнацька, Металістів та Волинська й  будинки №№124-188 на вулиці Хмельницького,  Після завершення ремонтних робіт буде проведена промивка магістральної та вуличної мережі.

У період промивки водопроводу можливе тимчасове погіршення якості води: забарвлення води окисом заліза (іржею), що змивається з внутрішніх стінок трубопроводів. На час проведення ремонтних робіт і промивки варто зробити необхідний запас води.

Як інформував «ЩЛ», аварія зневоднила сьогодні сім вулиць Львова.

dailylviv.com

До теми

16:12 28 вересня 2020 р.

Іноземцям дозволено в'їжджати в Україну

З понеділка іноземним громадянам дозволено в'їзд в Україну. Норма в постанові Кабінету Міністрів України №641 про заборону в'їзду іноземців на територію України до 00:00 28 вересня припинила свою дію, - пояснив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Рубрика: Ситуації

14:18 28 вересня 2020 р.

У Львові загорівся маршрутний автобус "Електрон"

28 вересня о 12:17 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про горіння автобуса. Пожежа виникла в м. Львові на вул. Величковського, 2 в маршрутному автобусі "Електрон".

Рубрика: Ситуації

14:08 28 вересня 2020 р.

Завтра без води буде два райони Львова. Перелік вулиць

У зв'язку з проведенням робіт з реконструкції дороги на вул. Т. Шевченка, завтра, 29 вересня, з 09.00 до 20.00 год буде припинено подання води в Залізничний і Франківський райони. За трьома адресами працюватимуть водовозки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу