У міськраді пообіцяли прибрати Львів до Великодня

15:28 27 березня 2018 р.

Фото до новини


Фото: lvivpost.net

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк запевнила: «Наше завдання – максимально прибрати Львів до Великодня, щоб місто було чистим і прибраним, як кожна домівка».

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк повідомила у вівторок: «26 березня комунальні служби розпочали активні роботи з прибирання і підготовки міста до Великодніх свят – проводиться очистка і прибирання прибудинкової території, прибирання прибордюрної частини доріг, розпочато ямкові ремонти, очистку дощоприймачів, фарбування турнікетів та інше. Ми готуємося до Великодніх свят».

Чиновник запевнила: «Місто має бути чистим. Тому, в першу чергу, прибираємо прибордюрну частину доріг, прибудинкові території та дороги від піскосуміші, яка була висипана протягом зимового періоду. Проводимо ямковий ремонт доріг. Плануємо до Великодніх свят максимально ліквідувати ями на дорогах».

Ірина Маруняк доповнила: «З понеділка, тобто від вчора, розпочали очистку дощоприймачів. Роботи проводять ШРП відповідно до сформованих графіків. Плануємо ці роботи завершити до кінця квітня, початку травня. Також фарбуємо турнікети, фарбуємо стійки знаків та очищаємо їх від реклами. Чистимо, миємо і фарбуємо зупинки, щоб вони гарно виглядали і були привабливими для наших мешканців.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР зазначила: «ЛКП проводить миття сходових кліток і вікон, проводить прибирання прибудинкової території. Адже сніг зійшов, але є сміття на газонах. Наше завдання – максимально прибрати Львів до Великодня, щоб місто було чистим і прибраним, як кожна домівка».

Про це повідомили сьогодні, 27 березня, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів