У міськраді підтримали електронну петицію львів’ян

15:48 12 липня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 12 липня, на сесії міської ради було підтримано електронну петицію «Зобов'язати власників собак прибирати екскременти за своїми вихованцями».

Про це повідомили в четвер, 12 липня, в прес-службі Львівської міськради. Ц пояснювальній записці до ухвали зазначили: «16 квітня 2018 року на порталі e-«dem.in.ua» – «Єдина система місцевих петицій» – було зареєстровано електронну петицію під назвою «Зобов'язати власників собак прибирати екскременти за своїми вихованцями», яка петиція набрала необхідних 500 голосів на підтримку. На сьогоднішній день у місті є дуже багато власників тварин, які вигулюють своїх домашніх улюбленців в місцях загального користування (в парках, скверах і просто на вулицях). Але, на жаль, для цього не відведено спеціальних місць та засобів, для вигулу та догляду за тваринами».

«У місцях відпочинку часто перебувають жінки з малими дітьми, які люблять гратися в піску чи траві. Оскільки, власники тварин, не прибирають екскременти своїх домашніх улюбленців, це загрожує виникненню паразитарних захворювань та псує враження про відпочинок», – йдеться також у пояснювальній записці.

«Відтак було запропоновано облаштувати парки, сквери тощо спеціальними апаратами з пакетами для прибирання фекалій домашніх улюбленців, зобов’язати власників тварин, які здійснюють вигул своїх домашніх улюбленців, використовувати пакети для прибирання фекалій, створити подання до Закону, яке б зобов’язувало власників тварин купляти пакети для прибирання фекалій за домашніми улюбленцями, творити штрафні санкції щодо власників тварин, які не виконують пункт 2, у визначеному розмірі, обов’язати комунальні господарства, які відповідають за чистоту в парках, скверах тощо – контролювати виконання пункту 2, облаштувати парки, сквери відеокамерами для здійснення контролю і виконання пункту 5», – зазначили також у пояснювальній записці.

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу