У міськраді оштрафували львів’ян за знищення історичної спадщини

10:48 3 квітня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У середу, 3 квітня, відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті ЛМР щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини.

Про це повідомили в середу, 3 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Було розглянуто 11 протоколів, складених на фізичних осіб. По усіх справах було накладено штрафи. Серед розглянутих порушень на об’єктах культурної спадщини — справа щодо руйнування фасаду будинку №10 на вулиці Костя Левицького. Комісія погодила, що фасад буде відновлено силами міста, а на власника і орендаря приміщень накладено штраф».

«Зокрема, адміністративна комісія наклала максимальний штраф у розмірі 1700 грн на власників трьох квартир у будинку №25 на вулиці Січових Стрільців, квартир у будинках №26 на вулиці Костя Левицького, №9 вулиці Вороного, №23 вулиці Аральській, №25 вулиці Бандери та №31 Олени Степанівни, 31. На двох власників квартир у будинку №5 на вулиці Січових Стрільців накладено штрафи у розмірі 850 гривень. Власники цих квартир провели заміну дерев’яних вікон на пластикові у своїх помешканнях», – поінформували також у ЛМР.

«Комісія розглянула й порушення, вчинене на об’єкті культурної спадщини на вулиці К. Левицького, 10. У будинку №10 на вулиці Костя Левицького, 10 були проведені незаконні роботи – пробито дверний отвір на місці вікна. На місце події була викликана поліція, представники інспекції ДАБК у Львові. Будівельні роботи вдалось призупинити», – розповіли також у ЛМР.

«Власник погоджувався на відновлення вікна на місці пробитого дверного отвору. Однак, з огляду на те, що відновлення досі не проведено, а вибитий отвір закрито саморобною конструкцією, комісія погодила відновити фасад силами міста, а на власника приміщень і орендаря – фізичні особи, накладено максимальний розмір штрафу – 1700 гривень», – повідомили також у ЛМР.

«Під час засідання адміністративної комісії також було розглянуто ситуацію щодо проведення робіт із перепланування в приміщеннях будинку №11 на площі Ринок. За результатами розгляду буде скеровано листи в усі правоохоронні органи та власнику приміщення щодо вжиття заходів для призупинення незаконних робіт», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

16:58 21 січня 2022 р.

Мер Львова залишився у Ратуші один: захворіли його заступники і керівники департаментів (відео)

У Львові всі заступники міського голови Львова захворіли на коронавірус, також на лікарняних перебуває багато керівників департаментів Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

16:35 21 січня 2022 р.

Помер президент хору Орфей

Сьогодні у народному чоловічому хорі "Орфей" повідомили про смерть його президента Михайла Олійника.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу