У міськраді не підтримали електронну петицію львів’ян щодо дороги

15:05 24 січня 2019 р.


Фото: Zaxid.net

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк відреагувала в четвер, 24 січня, на сесії ЛМР на електронну петицію щодо продовження дороги від вулиці Ряшівської до вулиці Наукової,

Як повідомили в четвер, 24 січня, в прес-службі Львівської міськради, Ірина Маруняк зазначила: «У 2011році було розпочато ремонт вулиці Ряшівської. Попередньо, у 2010 році, був виготовлений проект ремонту і проведений тендер. Замовником робіт визначено управління капітального будівництва. Роботи проводила компанія «Онур». Було використано 21 мільйон гривень. Однак на сьогодні борг перед «Онуром» не погашено».

«Вартість будівництва дороги на вулиці Ряшівська, станом на 2010 рік, складала 143 млн. гривень. Також були певні ускладнення щодо виконання цих робіт, оскільки там знаходилися, і знаходяться садові товариства, також є будинки, які у свій час були оцінені, і необхідно було відшкодовувати їх вартість, і також необхідно відшкодовувати вартість земельних ділянок», – поінформували також директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

«Станом на сьогодні, наявний проект необхідно коригувати і також наново оцінювати вартість будиночків садового товариства і земельних ділянок, та вести перемовини з власниками цих будиночків і земель. За мінімальними розрахунками вартість цього об’єкту складатиме 430 млн. гривень», – доповіла також Ірина Маруняк.

«За її словами, у Львові цього року заплановано масштабні дороговартісні ремонтні роботи на вулиці Суботівська, площі Двірцева, вулицях Хмельницького й Хуторівка та інші. Тому потрібно чітко визначитися з об’єктами, роботи на яких необхідно розпочати й спрямувати кошти. Коригування проекту будівництва вулиці Ряшівської можна зробити наступного року, щоб приступити до виконання робіт у 2021 році», – поінформавали також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:33 16 жовтня 2021 р.

Не заплатив за роботу: мешканка Львівщини написала скаргу в Польську інспекцію праці на дії підприємця

Мама двох малолітніх дітей, якій за хатню роботу в Польщі обіцяли заплатити 1000 євро, змушена була працювала в Німеччині по 12 годин на добу безоплатно.

Рубрика: Ситуації

10:08 16 жовтня 2021 р.

Біля ресторану Відень один автомобіль збив пішохода, інший на нього наїхав

15 жовтня в селі Зимна Вода, неподалік ресторану «Відень», автомобіля марки «Dacia Logan» здійснив наїзд на невстановленого чоловіка, який перебігав дорогу поза межами пішохідного переходу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу