У міськраді не отримували повідомлень про зараження львів’ян коронавірусом

17:15 20 березня 2020 р.

  • 0

Керівниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції «Covid-19» у Львові Галина Слічна запевнила: «Станом на сьогодні жодного офіційного повідомлення про те, що хтось у Львові є інфікований коронавірусом, немає».

Про це повідомили в п’ятницю, 20 березня, у Львівській міськраді. Керівниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції «Covid-19» у Львові Галина Слічна розповіла: «Станом на восьму годину ранку, якщо брати весь період, відколи почали поступати хворі в обласну інфекційну лікарню, облікується 44 пацієнти, серед них восьмеро – діти. Станом на сьогодні 32 пацієнти, серед них – четверо дітей, перебувають у інфекційній лікарні».

«Сім пацієнтів виписані, у них не підтверджений коронавірус, а просто грип. П’ятеро пацієнтів перебувають на амбулаторному лікуванні. З тих пацієнтів 15 – жителі Львова. Станом на сьогодні жодного офіційного повідомлення про те, що хтось у Львові є інфікований коронавірусом, немає. Є лише підозри», – поінформувала також Галина Слічна.

Як інформував «Щоденний Львів», в Україні лабораторно підтвердили 26 випадків «Covid-19».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу