У міськраді нарахували у Львові 20 переповнених контейнерних майданчиків

17:30 14 липня 2017 р.

Андрій Садовий нарікає, що «велику частину сміття вивезено не на полігони, як обіцяв пан губернатор, а на перевантажувальну станцію на вулиці Північній в межах міста».

У Львівській міськраді поінформували в п’ятницю, 14 липня: «Як повідомили голови районних адміністрацій, станом сьогодні на кінець дня у місті є переповненими 14 майданчиків у Франківському районі, по три – біля закладів освіти та охорони здоров’я».

Виконовач обов’язків голови Франківської районної адміністрації Орест Тимчишин зазначив: «Зараз у районі не вивезено сміття з 14 контейнерних майданчиків на вулицях Котляревського, 49; Метеорологічній, 3; Кастилівці, 20; Захарієвича, 2; Мельника, 8а; Єфремова, 37; Ожешка, 11; Коновальця. 97; Коновальця, 101; Кульпарківській,147; Пулюя, 2; Науковій, 9, 11; Науковій, 19-21 та 53».

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий заявив у щотижневому зверненні: «Процес очищення майданчиків у місті за невеликими винятками практично завершився. Щоправда, велику частину сміття вивезено не на полігони, як обіцяв пан губернатор, а на перевантажувальну станцію на вулиці Північній в межах міста».

«За інформацією заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака, 4500 тонн сміття знаходиться на перевантажувальних станціях, критична ситуація на перевантажувальній станції «Північній», – повідомили також сьогодні, 14 липня, в прес-службі Львівської міськради. Але цього разу жодного фото перевнених контейнерних майданчиків не опублікували... 

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

17:04 1 грудня 2021 р.

1400 укриттів нанесли на інтерактивну карту Львова, щоб рятуватися у надзвичайних ситуаціях (відео)

На Геопорталі Львова створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу