У мерії назвали категорії мешканців, які мають самі прибирати біля будинків

13:43 9 лютого 2021 р.

Фото до новини

Мерія закликає об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, приватні управляючі компанії та мешканців, будинки яких є на самоуправлінні, прибирати сніг поблизу своїх домівок.

По це інформує пресслужба ЛМР.

«Станом на сьогодні у Львові списано 82,2% будинків. Це 1500 будинків, в яких створено ОСББ, 434 будинки є на самоуправлінні, 93 будинки — в управлінні приватних управляючих компаній, також є 5,5 тисяч будинків, які є в управлінні комунальних управляючих компаній, і станом на зараз в нас відбувається реформа житлово-комунального господарства. Відповідно до закону про особливості здійснення права власності у багатоквартирних будинках, прибирати біля будинків ОСББ та приватних управляючих компаній, мають самі ОСББ чи управляючі компанії, а якщо будинок є на самоуправлінні, тоді мешканці мають прибирати.

Тому ми закликаємо ОСББ, приватні управляючі компанії, мешканців, якщо будинок є на самоуправлінні, прибирати біля своїх будинків. Тому що ви є господарями цих будинків, ви визначили форму управління ними і повинні прибирати й тримати чистоту біля своїх будинків", — зазначила під час брифінгу заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

З її слів, сьогодні вдень комунальні служби також працюють у посиленому режимі, на сьогодні задіяно 141 одиницю техніки.

«Ми прибираємо хідники, громадські простори, біля будинків. Максимально задіяли техніку, працюють понад 1600 двірників. Техніка працює цілодобово, лише о 8 годині ранку і о 8 годині вечора є перезмінка водіїв. Хочу подякувати працівникам житлово-комунальної сфери, підприємствам, які дали техніку, усім мешканцям, які вийшли прибирати наше місто», — додала Ірина Маруняк.

Працівники мерії прибирають Львів від снігу: робитимуть це завтра і післязавтра

Військові частини, навчальні заклади, підприємства кидають у Львові на боротьбу зі стихією

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів