У Львові знову охолонуть батареї

14:12 1 листопада 2013 р.


Фото: news.vashmagazin.ua

Причина – чергове підвищення температури зовнішнього повітря.

Про це інформує сьогодні, 1 листопада, прес-служба міської ради. У «Львівтеплоенерго» їй повідомили, що, зважаючи на чергове підвищення температури зовнішнього повітря більше 10 градусів та на звернення мешканців, подача опалення цим комунальним підприємством наразі призупиняється. 

А щодо оплати за теплопостачання «Львівтеплоенерго» нагадує:

«Приблизно 80% споживачів категорії населення мають лічильники по будинках. Вони оплачують відповідно до показів лічильника та мають можливість корегувати подачу тепла, якщо вважають це за доцільне. 

Тим споживачам, які не мають лічильників, нарахування проводиться відповідно до розробленої методики розрахунку опалення для без облікових об’єктів, затвердженої на державному рівні. У даній формулі, за якою визначаються нарахування на будинок за отримане теплопостачання, враховується температура зовнішнього повітря та кількість днів, впродовж яких подавали тепло».

А директор «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж зазначив: «За один день призупинення подачі опалення усі споживачі комунального підприємства економлять 1 млн. грн.».

Як повідомляв «ЩЛ», 30 жовтня «Львівтеплоенерго» розпочало відновлення подачі опалення, оскільки температура повітря тоді понизилася, але попередило, що може призупинити цей процес у суботу й неділю, якщо потепліє.

dailylviv.com

До теми

11:26 25 вересня 2021 р.

У ліцей на Львівщині не впустили комісію, яка мала перевіряти достовірність інформації про вакцинацію (відео)

У Дрогобичі 24 вересня в приміщення ліцею імені Богдана Лепкого працівники навчального закладу не впустили працівників поліції та членів комісії, які мали перевірити дотримання навчальним закладом правил “жовтої” зони епідеміологічних обмежень. Такі робочі групи створені в усіх районах Львівщини.

Рубрика: Ситуації

10:25 25 вересня 2021 р.

У Львові забороняють резервувати місця для автомобілів конусами, ящиками, цеглами

Паркувальні конуси, які окремі підприємства, установи, організації і навіть фізичні особи використовують для резервування паркувальних місць, є протизаконними.

Рубрика: Ситуації

15:09 24 вересня 2021 р.

За 2-3 тижні Львівщина буде у червоній зоні і тут не працюватимуть ТРЦ, розважальні заклади, непродовольчі ринки та магазини, - прогноз Кузіна-Ганченка

Уже через два або три тижні кілька областей України можуть перейти до "червоної" зони адаптивного карантину. Під загрозою три регіони на сході країни і один на заході.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу