У Львові зменшили громадським організаціям орендну плату

17:00 26 грудня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На засіданні сесії Львівської міської ради ухвалили рішення про затвердження «Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям для покриття видатків на оренду приміщень».

Про це повідомили в четвер, 26 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що програмою передбачається, що таке рішення допоможе створити сприятливі передумови для розвитку громадських організацій та надання їм матеріально-фінансової підтримки на виконання суспільних завдань.

Начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський зазначив: «Цим рішенням ми забезпечуємо сприяння громадським ініціативам і активності громадських та інших неприбуткових організацій у всіх сферах життєдіяльності міста, а також розширення їх участі у формуванні і реалізації соціально-економічної та культурної політики на муніципальному рівні. Учасниками програми можуть виступати громадські та інші організації, які офіційно зареєстровані відповідно до вимог законодавства України як неприбуткові і виконують суспільно значимі для міста функції».

Програма визначає чіткі критерії громадських середовищ, які претендують на встановлення (продовження) пільгової орендної плати, що в свою чергу спрощує та систематизує цей процес. Передбачено звітування громадської організації, якій надано фінансову підтримку для покриття видатків на оренду приміщень, про використання цих приміщень у своїй діяльності.

Як інформував «ЩЛ», у Львові звільнили від податку два підприємства ВПК.

dailylviv.com

До теми

16:45 12 травня 2021 р.

У селян на Львівщині забрали 19 га пасовища і перепродали одній людині

Біля головного управління Держгеокадастру у області пікетували люди із села Великі Передримихи. Вони вимагали, аби їм повернули пасовище, де вони випасають худобу. Ця територія має площу 19 гектарів.

Рубрика: Ситуації

15:53 12 травня 2021 р.

Галицькі митники розповіли про найпопулярніші контрабандні товари

Упродовж січня - квітня 2021 року підрозділи митниці виявили й припинили 809 порушень митних правил загальною вартістю предметів правопорушень 37,3 млн грн. Окрім того, до правоохоронних органів митниця надіслала 64 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину.

Рубрика: Ситуації

15:41 12 травня 2021 р.

Leopolis Jazz Fest: організатори повідомили про безпрецедентні правила карантинної безпеки

Цьогорічний фестиваль Leopolis Jazz Fest стане першою великою концертною подією, яка пройде в Україні з початку пандемії. Проведення Leopolis Jazz Fest з дотриманням карантинних норм стане стартом відновлення культурного та економічного життя для країни, прикладом для інших концертних організаторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу