У Львові звільнили від податку два підприємства ВПК

16:15 26 грудня 2019 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

У четвер, 26 грудня, на пленарному засіданні ЛМР прийняли ухвалу «Про звільнення у 2020 році від сплати земельного податку підприємств військово-промислового комплексу, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави».

Цю ухвалу підтримали 46 депутатів. Відповідно до ухвали, від сплати земельного податку у частині платежів за земельні ділянки, які використовуються за цільовим призначенням (не здаються в оренду) у 2020 році звільнено два підприємства військово-промислового комплексу, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Це державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» Державного концерну «Укроборонпром», яке використовує на праві постійного користування дві земельні ділянки для виробничих потреб – на вулицях Стрийській і Вернадського. Задекларована державним підприємством річна сума земельного податку у 2018 році становить п’ять мільйонів 821 тисячу гривень. Це підприємство надає послуги Міністерству оборони України з капітального ремонту гусеничних пожежних машин, танків, броньованих машин, а також продовжує виконання робіт із модернізації танків, які надходять на озброєння української армії.

Державне підприємство Міністерства оборони України «Львівський завод збірних конструкцій», у користуванні якого перебувають земельні ділянці на вулиці Городоцькій, 222 площею 9, 5 га (використовується орендарями – 0,615 га) і на вулиці Шевченка, 134 площею 2, 06 га (використовується орендарями 0,8 га). Це підприємство виконує державне замовлення міністерства оборони України із забезпечення залізобетонних виробів для будівництва казарм.

За даними підприємства, загальна сума земельного податку, що підлягає сплаті у 2020 році становить один мільйон 321 тисячу гривень, з них податок орендарів – 401 тисяча гривень. Сума податку, на яку звільнено підприємство, – 920 тисяч гривень

Про це повідомили в четвер, 26 грудня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міськради.   

Як інформував «ЩЛ», на сесії Львівської міськради запланували розглянути 39 питань.

dailylviv.com

До теми

17:52 5 травня 2021 р.

На Львівщині 92 дітей скористалися реабілітаційними послугами

Станом на 1 квітня 2021 року у Львівській області 37,4 тис. осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю отримали державну соціальну допомогу на загальну суму понад 265,6 млн гривень.

Рубрика: Економіка

17:31 5 травня 2021 р.

У Львові однаково подорожчає проїзд у маршрутках, трамваях і тролейбусах

Вартість проїзду у львівських маршрутках - 10 гривень - уже погодила регіональна філія антимонопольного комітету. Тому в міськраді Львова почали готувати проєкт рішення, який невдовзі розглянуть.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу