У Львові завершився перший базовий курс капеланів

22:50 1 грудня 2017 р.


Фото: mil.gov.ua

Військові капелани мали змогу обмінятись упродовж двох тижнів на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ досвідом душпастирського служіння при армійських підрозділах, здобути нові знання й навички з психології, соціальної та культурно-просвітницької роботи, та опанувати основи військової справи.

Про це повідомили сьогодні, 1 грудня, в міністерстві оборони України. Капеланів привітав привітав зі завершенням курсу від імені начальника Генерального штабу й Головнокомандувача Збройних Сил України перший заступник начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗСУ – полковник Олег Бойко, який зазначив: «У зв’язку з важкою ситуацією в країні, доля підтримки морально-духовної рівноваги людей, які виконують свої завдання у зоні антитерористичної операції, зараз лежить саме на ваших плечах. Цей перший базовий курс стане міцним підґрунтям для подальшого формування інституту військового капеланства в Українському війську, а вже у подальшому він буде лише вдосконалюватись у відповідності до нагальних потреб армії».

Усі капелани, котрі пройшли перший базовий курс, отримали сертифікати встановленого зразка та одразу вирушили до місць дислокації своїх частин та підрозділів, деякі з яких, до слова, зараз залучені до участі в АТО на сході України. Впродовж першого тижня курсу у пункті постійної дислокації Академії майже тридцять військових капеланів ознайомились з особливостями душпастирської опіки в ЗСУ. Також із ними були проведені заняття з національно-патріотичної, правової та психологічної підготовки й низки військових дисциплін.

Другий тиждень військові священики провели у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки видового військового вишу, де в польових умовах брали участь у практичних заняттях, які призначені для ознайомлення зі специфікою військовою діяльності. Це, зокрема, тактика, інженерна, топографічна та вогнева підготовки, тактична медицина. 

Хоч самі священнослужителі не вчились застосовувати справжню зброю, втім їм необхідно було зрозуміти особливості діяльності військових підрозділів, де вони виконуватимуть свої функціональні обов’язки. Про це поінформували сьогодні, 1 грудня, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували відео- та фоторепортажі з Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ.

dailylviv.com

До теми

20:58 20 вересня 2021 р.

У 2023 році українців перепишуть по-новому

У 2023 році в Україні відбудеться офіційний перепис населення. Востаннє його проводили ще у 2001 році. Мінцифри наразі розробляє проект, завдяки якому процес відбудеться максимально технологічно.

Рубрика: Ситуації

13:31 20 вересня 2021 р.

На Львівщині попередили про особливий режим упродовж двох днів

З 29 до 30 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

Рубрика: Ситуації

12:16 20 вересня 2021 р.

На Зубрі будують багатоповерхівку, яку заборонив суд, і затоплюють автодорогу водою з котловану (відео)

На початку вересня Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Солонківської сільської ради про затвердження детального плану території в межах вул. Богдана Хмельницького в селі Зубра. Але незаконне будівництво триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу