У Львові завершився перший в Україні курс капеланів

23:24 10 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба міністерства оборони України

24 священнослужителі отримали сертифікати інструкторів Збройних сил Канади.

У львівській Національній академій сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершився перший в Україні курс військових капеланів за участі іноземних інструкторів. Упродовж двох тижнів представники різних релігійних конфесій, які входять до Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України, обговорювали проблематику, яка виникає під час роботи капеланів у військах та вивчали іноземний досвід служби священиків у Збройних силах. Цей досвід українському духовенству передавали представники Королівської служби капеланів Канади.

У курсах підготовки військових капеланів взяли участь 24 священнослужителі, зокрема, християни – представники православних конфесій, греко- та римо-католики, євангельські християни, а також капелани-імами. Місцем для проведення перших курсів підготовки військових капеланів було обрано Національну академію сухопутних військ.

Під час церемонії його закриття заступник начальника Національної академії сухопутних військ по роботі з особовим складом, полковник Юрій Гусар, подякував від імені керівництва цього навчального закладу його організаторам та іноземним інструкторам.

Офіцер також зазначив: «Хоч це й перший такий захід з підготовки військових капеланів для вітчизняного війська, однак він є надзвичайно важливим для функціонування цього інституту в Збройних Силах України в майбутньому. Завдяки його організаторам, всім учасникам, а особливо нашим канадським колегам, курс пройшов на високому рівні, а результатом є чітке розуміння того, як нам усім слід рухатися в цьому напрямку далі.  Своєю чергою, Національна академія сухопутних військ готова в будь-який час долучитись до організації подібних заходів у перспективі, а також надавати всебічну допомогу з формування корпусу військових капеланів для нашої армії.

На завершення курсу його учасники отримали від інструкторів Збройних сил Канади сертифікати про проходження відповідної підготовки. Про це повідомили сьогодні, 10 лютого, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фоторепортаж з церемонії закриття курсу.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини