У Львові запровадять новий дорожній знак

15:20 31 жовтня 2019 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

Депутати Львівської міської ради підтримали в четвер, 31 жовтня, на пленарному засіданні пропозицію внести зміни до ухвали «Про запровадження у м. Львові експериментальних дорожніх знаків».

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради. Начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів розповів: «Проектом передбачено уніфікувати дорожні знаки і розмітку для позначення місць, призначених для паркування авто, в яких батьки везуть дітей та немовлят. Ці зміни розроблені спільно управлінням транспорту та робочою групою з впровадження ініціативи ЮНІСЕФ «Місто дружнє до дітей та молоді». Зміни пропонують запровадити гендерну нейтральність та забезпечити додаткові можливості для паркування».

Голова комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова Юлія Гвоздович нагадала: «На попередньому знаку, затвердженому у 2017 році, була намальована жінка з візочком. Очевидно, що питання батьківства - це не є лише питанням жінок, тому ми вирішили доопрацювати цей дорожній знак. Я особисто виїжджала разом з управлінням транспорту на місця, де будуть нові знаки. Ми поставили собі за мету розмістити їх біля великих супермаркетів, щоб родина, яка їде з дитиною, мала більше місця, аби вивантажити дитячий візок. Ми маємо уже домовленості з певними супермаркетами, вони готові надати окремі місця, але просять затвердити уніфікований дорожній знак». 

Депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич у ході обговорення запропонував подати нові знаки до Міністерства внутрішніх справ на затвердження. Він також зазначив: «Ми повинні працювати в правовому полі, тому прошу подати експериментальні знаки до МВС, щоб вони були у системі дорожніх знаків. Позаяк, поліція не може притягувати до відповідальності за їх порушення».

dailylviv.com

До теми

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

16:58 21 січня 2022 р.

Мер Львова залишився у Ратуші один: захворіли його заступники і керівники департаментів (відео)

У Львові всі заступники міського голови Львова захворіли на коронавірус, також на лікарняних перебуває багато керівників департаментів Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

16:35 21 січня 2022 р.

Помер президент хору Орфей

Сьогодні у народному чоловічому хорі "Орфей" повідомили про смерть його президента Михайла Олійника.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу