У Львові запрацював ще один пункт гарячого харчування для потребуючих

08:21 2 липня 2020 р.

Фото до новини

У сквері, що на вул. П. Панча (бічна просп. В. Чорновола) запрацював пункт гарячого харчування для бездомних та потребуючих осіб.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Це стало можливим завдяки проекту «Годування потребуючих на Чорновола», який напрацювали у ГО «Львівський блок», а також фінансової підтримки Львівської міської ради.

З міського бюджету Львова на співфінансування проекту скерували понад 48 тис грн.

Як повідомили в ГО «Львівський блок», пункт харчування працюватиме щовівторка з 14.00 год. Щотижня не менше 60 людей отримає безкоштовний комплексний обід та потрібні речі.

Слід зауважити, що у Львові уже функціонують благодійні їдальні для бездомних та потребуючих людей. Діяльність декількох із них співфінансують в міському управлінні соціального захисту Львівської міської ради.

«Попри уже згаданий пункт харчування, фінансову підтримку отримує соціальна їдальня, якою опікується храм Христового Воскресіння (функціонує з понеділка до п’ятниці з 14:00 год на вул. Городоцька, 319а). Також часткове фінансування отримує мобільний пункт харчування від ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», який працює щочетверга о 14:00 год у парку «На валах». У 2020-му на співфінансування цих двох пунктів харчування ми передбачили понад 100 тис грн», — розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Крім того, нагадаємо, бездомні особи можуть з'їсти гарячі страви й у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівська, 3а.Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів