У Львові запланували громадське обговорення ДПТ

14:30 29 січня 2020 р.

  • 0


Фото: inlviv.in.ua

29 січня о 18:00 у «Smart»-бібліотеці на вулиці Професора Ковалика (№1) у Львові запланували розпочати громадське слухання проекту детального плану території в районі колишнього кооперативно-садівничого товариства «Тиша» в урочищі Клепарів.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли, що в рубриці «Проекти детальних планів територій» на офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто» оприлюднено проект детального плану території у районі колишнього кооперативно-садівничого товариства «Тиша» в урочищі Клепарів та звіт про стратегічну екологічну оцінку. Підстава розроблення проекту детального плану території –  рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №448 від 27 квітня 2018 року.

Як інформував «ЩЛ», управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради на офіційному сайті ради опублікувало проєкт внесення змін до детального плану житлового району «Під Голоском» у Львові (зміна 8), згідно з яким в районі планують звести ще одну житлову багатоповерхівку.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:30 19 лютого 2020 р.

У Львові оштрафували забудовника

Адмінкомісія при виконавчому комітеті ЛМР наклала штраф на забудовника, який встановив огорожу на вулиці Дорошенка,

Рубрика: Ситуації