У Львові закрито для транспорту частину вулиці Братів Рогатинців

13:33 26 лютого 2014 р.


Фото: wikimedia.org

Окрім того, водіїв просять забрати звідти припарковані там автомобілі.

Як поінформувала начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко, сьогодні, 26 лютого на вулиці Братів Рогатинців розпочали проведення археологічних робіт, які триватимуть упродовж трьох тижнів, тому її ділянка від вулиці Галицької до вулиці Сербської буде закрита для проїзду. Окрім того, водіїв просять забрати звідти припарковані там автомобілі.

Лілія Онищенко пояснила: «По вулиці Братів Рогатинців проходить Високий оборонний мур. Враховуючи те, що в цьому році планується заміна колектора та ремонт дорожнього покриття на цій вулиці, то Рятівна археологічна служба виконає 5 шурфів для з’ясування розташування муру та веж для подальшого опрацювання проектної документації. Надалі при ремонтних роботах археологи працюватимуть паралельно з ремонтниками».

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу