У Львові закрили Епіцентр, нічний клуб Малевич. Робота літніх майданчиків відтермінована

14:18 30 березня 2021 р.

Фото до новини

За поданням поліції, через системні порушення, у місті призупинено роботу 7 закладів.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

"За поданням поліції ми також прийняли рішення припинити діяльність ТЦ «Епіцентр» на вул. Б. Хмельницького, 188, магазину «Єва» на пр Чорновола, 1, закладу «МакДональдз» на пр. Шевченка, заклад «Братиська» на вул. Січових Стрільців, 3, заклад «Гребуче Ябко» на вул. Староєврейській, 20, заклад «Йокі» на вул. Гнатюка, 12а, нічний клуб «Малевич» на пр. Чорновола, 2. Це рішення прийнято через суттєві та систематичні порушення карантинних обмежень. Ми також готуємо додаткові списки. Сьогодні є вибір — або жити, або померти. Кількість людей, які помирають, збільшується щодня. Тому думайте перед тим, як виходити з хати, йти в якесь товариство. Я би хотів, щоб ми з честю пройшли цей непростий період нашого життя і були мудрими", — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Щодо ринків, то, за його словами, працюють виключно продовольчі ринки. Всі промислові ринки — закриті.

"Але ми бачимо маніпуляції, коли на промислових ринках є два-три лотки і кажуть, що вони продуктові. Такі ринки ми закриваємо. Якщо є поєднання промислової та продуктової групи — закриваємо ринок автоматично.

Вуличні музиканти — також не працюють.

Роботу літніх майданчиків ми відтерміновуємо до 12 квітня. Ніяких вуличних музикантів, ніяких літніх майданчиків. Ми повинні зрозуміти — це наше з вами життя",- наголосив мер.

Україна - п'ята за найгіршими наслідками коронавірусу в Європі

Львівська область - друга після Києва за добовим рівнем інфікування коронавірусом

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів