У Львові заборонять перебування на дитячих і спортивних майданчиках

09:56 1 квітня 2020 р.

  • 0

Сьогодні це питання буде розглядати міська комісія з питань ТЕБ і НС. Після затвердження цієї заборони комісією мобільні групи перевірятимуть дотримання цього рішення.

«У кожному районі міста створені мобільні групи, які здійснюють перевірку дотримання правил карантину. Групи працюють з 16 березня і вже складено 38 протоколів на виявлених порушників. До складу групи входять представники поліції, держпродспоживслужби, управління надзвичайних ситуацій.

Найперше мобільні групи перевіряють, чи припинена діяльність тих закладів, які мають бути закриті. На превеликий жаль, є поодинокі випадки, коли такі заклади були відкриті.

Також мобільна група перевіряє дотримання правил карантину всередині магазинів, супермаркетів — тобто тих закладів, яким дозволено працювати. У цих закладах мають бути дезінфекційні засоби, продавці мають бути в масках і рукавичках, і якщо є черга, то покупці мають дотримуватися дистанції 2 м.

Також перевіряють ринки щодо дотримання умов карантину і дотримання заходів безпеки.

Тому закликаю також львів’ян, якщо вони бачать порушення і недотримання правил і умов карантину, телефонуйте на "гарячу лінію", і ми будемо оперативно реагувати. За необхідності ці звернення будемо розглядати у штабі прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції COVID-2019 у Львові", — повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

За її словами, 30 березня, у штабі розглядали питання заборони перебування на дитячих і спортивних майданчиках. Сьогодні це питання буде розглядати міська комісія з питань ТЕБ і НС. Після затвердження цієї заборони комісією, мобільні групи перевірятимуть дотримання цього рішення.

Про ц повідомила пресслужба ЛМР.

Сьогодні також тестуватимуть на COVID-19 водіїв приватного громадського транспорту.

Коментарі(0)

До теми

16:35 31 травня 2020 р.

З 1 червня в басейн треба йти зі своїм рушником

З 1 червня в Україні буде дозволена робота басейнів і спортзалів; відвідування освітніх занять у групах не більше 10 людей (наприклад, розпочнуть роботу автошколи); а також буде відновлено рух залізничного транспорту і міжобласних перевезень автотранспортом.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

1 червня протестанти "закоркують" трасу Львів - Тернопіль

Львівська область не готова до послаблення карантину з 1 червня

З 1 червня в басейн треба йти зі своїм рушником

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький ще не став корупціонером

Для врегулювання ситуації з контрабандистами на кордон з ЄС прибув голова Держмитслужби

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу