У Львові вже зголосилися в автопатрулі до 1000 добровольців

00:40 21 лютого 2014 р.

Про це повідомляє громадський активіст Ярема Дух.

Він інформує на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «На Винниченка (де розташована будівля обласних ради й рержадміністрації. – Ред.) та прилеглих вулицях колапс – тут від 700 до 1000 людей приїхало записуватися у автопатрулі Львова».

Як інформував «ЩЛ», громадський активіст Петро Нек повідомляв у четвер на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «#Львів, хто має автомобілі, долучайтесь. Сьогодні, 20 лютого о 22:00 під входом до ОДА відбудуться перші збори по організації авто-поліції міста. Організовується загально-міська авто-поліція. Центральний диспетчер буде у міській раді. Машини будуть мати ідентифікатори. У групі буде від двох машин. Серед обов'язків буде запобігання підпалам будівель та інших правопорушень. Жінок і дітей не беруть на патрулювання. Дівчата, може буде потреба у диспетчерах. Якщо загубитесь, то телефонуйте 0685004094 (Віктор)».

dailylviv.com

До теми

10:19 28 січня 2021 р.

Помер генерал-лейтенант міліції Василь Пісний

У четвер, 28 січня, помер Василь Пісний - генерал-лейтенант міліції, ексначальник департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України, ексзаступник начальника головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

Рубрика: Ситуації

18:47 27 січня 2021 р.

Уперше у Львові хочуть використати кавову гущу проти ожеледиці

У рамках пілотного проекту, у парку «700-річчя Львова» вперше планують використати кавову гущу для боротьби із ожеледицею. Таку ініціативу запропонувала радниця міського голови Львова Ірина Оршак. Вона зазначає, що кавова гуща після використання має абразивні властивості, не лише не шкодить зеленим насадженням, а й може бути їм корисною та не потребує збору після використання.

Рубрика: Ситуації

10:12 27 січня 2021 р.

Поїзд Ужгород – Сянки скоротив маршрут

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту об’єктів інфраструктури на дільниці Сянки – Ужгород зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у цьому сполученні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу