У Львові вирішили закрити 20 нічних клубів. Перелік

15:47 1 квітня 2021 р.

Міська комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення про закриття 20 нічних клубів та заборону продажу напоїв на розлив у закладах громадського харчування, що працюють на виніс. Також моніторингові групи виявили порушення у низці закладів, тож їм рішенням комісії надано попередження, у випадку неусунення яких, цим закладам загрожує припинення роботи. Про це під час брифінгу розповів перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Щойно завершилося засідання комісії з питань ТЕБ та НС, прийнято ряд рішень. За вчорашній і позавчорашній день ми проаналізували виконання різними суб'єктами тих рішень карантинних, які прийняті раніше. Ми вважаємо, що якщо рішення прийняті, якщо обмеження запроваджені, то вони повинні стосуватися всіх. Саме тому вчора моніторингові групи обстежили понад 300 об'єктів. Сьогодні ми мали так само зустрічі з представниками визначених суб'єктів про яких йде мова, яких стосувалися ряд виявлених порушень протягом останнього часу. Тож про них так само було прийнято ряд рішень.

Перше — ми сьогодні провели зустріч з представниками нічних розважальних закладів, тому що протягом останнього періоду часу фіксувалися порушення, які можна було спостерігати як у соцмережах, так і публічно. Ми вважаємо, що в сьогоднішній час, коли будь-який зайвий соціальний контакт є на вагу людського життя, ці речі є неприпустимі. Саме тому сьогодні рішенням комісії ТЕБ та НС було прийнято рішення призупинити господарську діяльність таких нічних закладів на території міста Львова, зокрема, йдеться про 20 нічних клубів: «Фешн-клуб», «Faces», «Рафінад», «Спліт клуб», «Малевич», «Шоу-бар «Ерос», «Білий кролик», «Де-Люкс», «Галерея Лицарів», «Занзібар», «Одеон», «Левел-Рум», «Фест Репаблік», «Хіреш найт клуб», «Клауд», Ресторан-пивоварня «Старгород», Шоу-бар «Казанова», Арт-кафе «Арт-Хол», Бар «Рест.Бар 13» та «Клуб» на проспекті Шевченка, 10.

Друге — після обстеження було виявлено ряд порушень на територіях досить великих і відомих об'єктів Львова, саме тому рішенням моніторингових груп було вручено попередження і прийняті протоколи про порушення, які терміново необхідно усунути, і в разі неусунення таких порушень, наступними кроками будуть розглядатись комісією ТЕБ і НС можливість закриття цих закладів. Зокрема, йдеться про ТзОВ «Галицьке Перехрестя», ТзОВ «Ринок сільськогосподарської продукції «Шувар», ТзОВ «Сільпо», кав'ярню «7 Севен-Хевен» у торгівельному центрі «Інтер-Сіті» і торгову точку «Аксесуари до мобільних телефонів» у торгово-розважальному центрі «Вікторія Гарденс».

Окремий пункт стосується закладів громадського харчування. Зокрема, в тих закладах, які працюють на виніс, заборонено продаж алкогольних напоїв на розлив. Тому що сьогодні це може генерувати додаткову кількість людей і кожен соціальний контакт у сьогоднішніх умовах є насправді критичним і на вагу людського життя", — розповів Андрій Москаленко.


dailylviv.com

До теми

14:40 13 квітня 2021 р.

Ресторан Бачевських лише попередили, п'ять барів закрили, - рішення міської комісії з питань НС (відео)

Сьогодні, 13 квітня, міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо закриття низки закладів, зокрема нічних клубів, за результатами роботи моніторингових груп. Про це на брифінгу повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу