Громадські активісти вимагають відставки керівника львівського сервісного центру

17:34 29 лютого 2016 р.


Фото: зі сторінки громадської ініціативи «Варта 1» в інтернет-мережі «ВКонтакте»

У разі невиконання вимог активісти обіцяють діяти більш радикально.

У прес-служба ГО «Рабів до раю не пускають» повідомили сьогодні, 29 лютого, «Щоденному Львову»:

«29 лютого о 10 ранку під стінами будівлі Територіального сервісного центру (колишній МРЕВ) активісти влаштували пікет проти корупційної верхівки даного органу. Учасники громадських організацій «Рабів до раю не пускають», «Вектор європейського розвитку», «Автономний опір», «Самооборона львівського Євромайдану», «ВКРМ»,  «Воля і честь», «Соціальний захист населення і учасників АТО», «Автосотня самооборони» та  «Пріоритет Права» вимагали негайної відставки в.о. начальника О.А. Плашовецького, відомого також як «рішала» з бюрократичних питань колишнього МРЕВ. 

З посади «рішали», який за грубу суму пришвидшує процес бюрократичного механізму, він перемістився на щабель вище. Побачивши активістів, Плашовецький і його заступник Маркевич намагалися уникнути розмови шляхом втечі з будівлі.

Плашовецький навіть робив спроби вистрибнути через вікно.  Оскільки учасників пікету було забагато, спроба втечі потерпіла фіаско і «рішали» були вимушені піти на діалог або, хоча б, вислухати небезпідставні претензії активістів.

Під час «розмови» Маркевич вів себе спокійно, чого не скажеш про його колегу. Плашовецький нервувався і час від часу «впадав у відвертий ступор», замислюючись над чимось «важливим».

Він намагався задобрити активістів цукерками. «Маньовр нє вийшов», натомість, учасники пікету пригостили «рішал» хот-догами: «Аби не сиділи голодні». 

До середи, 2 березня 2016 року, активісти вимагають звільнення Плашовецького і Маркевича. В разі невиконання вимог, активісти обіцяють діяти більш радикально.

Нагадаємо, не зважаючи не те, що Плашовецький і Маркевич вдавалися до корупційних махінацій, головною підставою для вимог стала співпраця «рішал» з окупантами і ведення російського бізнесу на території України».

dailylviv.com

До теми

16:42 23 жовтня 2021 р.

25 жовтня мобільні групи відзвітують про результати посилення контролю на Львівщині за пасажирськими перевезеннями

У понеділок, 25 жовтня, відбудеться брифінг щодо роботи спільних мобільних груп щодо посилення контролю у сфері пасажирських перевезень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу