У Львові впорядкували перевантажувальну станцію ТПВ

14:30 29 серпня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Перевантажувальна станція твердих побутових відходів на вулиці Північній повністю очищена від того сміття, яке лежало тут упродовж декількох років, є абсолютно чистий майданчик, на якому здійснили дезінфекцію, засипку відповідним грунтом».

Про це, як повідомили в середу, 29 серпня, в прес-службі ОЛА, розповів директор її департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарій Романчук. За його словами, «сьогодні тут здійснюється лише поточне перевантаження сміття на великогабаритний транспорт і, відповідно, вивозиться з цих меж».

Назарій Романчук поінформував також: «Попереднє керівництво ТзОВ «АВЕ Львів», на жаль, допустило до того, що тут було перенакопичення відходів і у нас не було іншого виходу як запросити керівництво цієї компанії і поставити жорстку вимогу. Окрім того, до цього додались звернення, що надходили від Львівського міжнародного аеропорту імені Данила Галицького, адже ця ділянка розташована близько до аеропорту і не може використовуватися для перевантаження. Ми дали доручення купити систему коршунь, що діє в аеропортах, для відлякування птахів. Це реалізували у триденний термін. Відтак, система працює, і для літаків немає небезпеки».

Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА доповнив: «Другою вимогою було прибирання перевантажувальної станції. Керівництво «АВЕ» ухвалило рішення про зміну керуючих компанією ТОВ «АВЕ Львів». Новий керівник сьогодні активно взявся за роботу і результатом цього є впорядкування цієї перевантажувальної станції».

А директор підприємства «АВЕ Львів» Олег Гайовишин запевнив: «Сміття, яке попередньо складували на цій перевантажувальній станції вивозять на як полігони області, так і на полігони поза її межами. За період очищення, а це майже 2,5 місяці, нам вдалось вивезти до 10 тисяч тонн відходів, понад ту кількість, яка сюди надходила. На території станції систематично здійснюють поточну дезінфекцію. Фінальну ж здійснять після остаточної зачистки території. Також ділянку повністю вирівняють піском».

dailylviv.com

До теми

21:44 17 травня 2021 р.

Щоб продовжити вулицю Вернадського, ЛМР має купити землю в зятя Дубневича

Зять голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича Тарас Колодій став новим власником земельної ділянки площею майже 1,9 га, через яку планується будівництво продовження львівської вулиці Вернадського, що мала б з'єднати Сихів з «Ареною Львів» і вул. Стрийською.

Рубрика: Ситуації

12:32 17 травня 2021 р.

Сьогодні три тролейбусні маршрути у Львові не курсуватимуть з 20.00 і до кінця дня

Сьогодні, 17 травня, у зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття на вул. Шота Руставелі, тролейбусні маршрути №24, №25 та №31 тимчасово не курсуватимуть з 20.00 год і до кінця дня.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу