У Львові вперше розпочався форум з охорони праці

17:00 27 квітня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

У «Львівській політехніці» відкрили виставку виробників інформаційних матеріалів з охорони праці та засобів індивідуального захисту.

У прес-службі Львівської обласної ради повідомили в п’ятницю: «Сьогодні, 27 квітня, у приміщенні Національного університету «Львівська політехніка» в межах відзначення Всесвітнього дня охорони праці вперше на Львівщині під девізом «Захищене і здорове покоління» відбувається Львівський форум з охорони праці.  Учать у форумі беруть науковці, роботодавці, профспілки, студентська молодь, інженери з охорони праці, найкращі підприємства з охорони праці».

«Метою Львівського форуму з охорони праці є привернення уваги суспільства, особливо молоді, до важливості питань охорони праці, посилення співпраці між органами державної влади, роботодавцями, профспілками, керівниками підприємств і працівниками для  формування культури безпеки та гігієни праці та впровадження кращих практик у цій сфері. В рамках заходів відбувся студентський флешмоб «Захисти своє майбутнє» та урочисто нагородили переможців першого відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», – розповіли також в обласній раді.

«До уваги відвідувачів форуму – виставка виробників інформаційних матеріалів з охорони праці та засобів індивідуального захисту, презентації підприємств напрацювань у сфері охорони праці, огляд унікальних документів з охорони праці, які зберігалися в архіві Львівської політехніки», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу