У Львові внесли зміни в напрямки руху на двох вулицях | Новини Львова

У Львові внесли зміни в напрямки руху на двох вулицях

15:00 6 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Міська комісія з безпеки дорожнього руху ухвалила рішення про зміну схеми руху на двох бічних вулицях від вулиці Шота Руставелі – Скельній і Костомарова.

Як наголосив провідний фахівець управління транспорту ЛМР Костянтин Баранюк, прийняте рішення має сприяти зменшенню заторів на вулиці Шота Руставелі. Згідно із новою схемою руху, на вулиці Скельній і вулиці Костомарова поміняють напрямки руху.

Водії, які виїжджають на вулицю Шота Руставелі з вулиці Архипенка, зможуть одразу повернути на вулицю Костомарова, тоді на вулицю Скельну ц з неї виїхати на вулицю Франка. А ті водії, які рухаються вулицею Костомарова, зможуть виїхати на вулицю Шота Руставелі через вулиці Скельну.

Нова схема організації дорожнього руху вступить у дiю після встановлення відповідних дорожніх знаків. Про це повідомили в четвер, 6 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:13 9 липня 2020 р.

У Львові виписали штрафів на 7 млн грн за неправильне паркування

У 2020 році у Львові змінено зонність паркувальних майданчиків та вартість паркування. Для збільшення способів оплати за послуги паркування ЛКП "Львівавтодор" уклало договір з компанією "EasyPay".

Рубрика: Ситуації

20:20 9 липня 2020 р.

Помер засновник газети «Kurier Galicyjski»

Ровіцький активно діяв на ниві польсько-української співпраці, у 2015 році він увійшов в рейтинг найбільш заслужених для польсько-українського діалогу осіб

Рубрика: Ситуації