У Львові внесли зміни в напрямки руху на двох вулицях

15:00 6 грудня 2018 р.

  • 0
  • 846


Фото: city-adm.lviv.ua

Міська комісія з безпеки дорожнього руху ухвалила рішення про зміну схеми руху на двох бічних вулицях від вулиці Шота Руставелі – Скельній і Костомарова.

Як наголосив провідний фахівець управління транспорту ЛМР Костянтин Баранюк, прийняте рішення має сприяти зменшенню заторів на вулиці Шота Руставелі. Згідно із новою схемою руху, на вулиці Скельній і вулиці Костомарова поміняють напрямки руху.

Водії, які виїжджають на вулицю Шота Руставелі з вулиці Архипенка, зможуть одразу повернути на вулицю Костомарова, тоді на вулицю Скельну ц з неї виїхати на вулицю Франка. А ті водії, які рухаються вулицею Костомарова, зможуть виїхати на вулицю Шота Руставелі через вулиці Скельну.

Нова схема організації дорожнього руху вступить у дiю після встановлення відповідних дорожніх знаків. Про це повідомили в четвер, 6 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:55 20 квітня 2019 р.

На Львівщині шпиталіували чотирьох отруєних чадним газом

19 квітня о 23:27 у селі Глухівець у Миколаївському районі у Львівській області отруїлися чадним газом і були госпіталізовані в районну лікарню двоє людей – 1952 та 2006 років народження.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 324